Browsing Tag

Ndeshja

“Dola veç për respekt”, Shehi i habit të gjithë

Trajneri i Skënderbeut, Orges Shehi foli pas ndeshjes me Kastriotin. Për “Supersport”, në emisionin “Gol pas Goli”, timonieri i skuadrës korçare ishte dukshëm i zhgënjyer, pasi skuadra e tij nuk fiton prej 7 ndeshjesh, dhe ka plot 6 humbje…

VIDEO | Tirana përzë makthet, Kamza vajton një karton të kuq

Tirana ka arritur një fitore shumë të rëndësishme, duke mundur Kamzën në shtëpi me rezultatin 4-1. Fantastik Edon Hasnai me dy gola dhe një asist, ndërkohë që edhe Ngo e Doka vunë emrin në listën e shënuesve. Një ndeshje me dy fytyra për…

Kurthi i Laçit funksionon, Kukësi i largohet kreut (VIDEO)

Kukësi dhe Laçi u ndanë në barazim pa gola në sfidën mes tyre, kjo për meritë të dy portierëve, Frashëri dhe Selmani që ishin të pakalueshëm. Çyrbja, Shkurtaj, Xhixha dhe Jonuzi kishin rastet e tyre për të shënuar, por çdo gjë u mbyll e…

Shqipëri U-19 dhe Erzeni ndahen në “paqe”, mposhtet Besa

Shqipëria U-19 dhe Erzeni kanë luajtur sot një miqësore në Durrës, e cila është mbyllur me rezultatin 2-2. Të dyja ekipet i dhanë më shumë prioritet fazës së sulmit dhe në “Olympic Park”, u zhvilluar një ndeshje shumë e bukur. Për…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online