Formula 1: Mercedes pa rivalë, Hamilton merr stafetën

Edhe në Spanjë histori e njëjtë: Mercedes triumfon sërish me 2 pilotët e saj, 5 dopieta…

Testet në Barcelonë: Dominon Ferrari, Mercedes “enigmatik”

Jemi në javën e dytë të testeve në Barcelonë, ku skuderitë e Formula 1 po bëjnë…

Mercedes-Benz dhe kombëtarja gjermane ndahen pas 45 vitesh, ja sponsori i ri

Kombëtarja gjermane e futbollit nuk do të ketë më produkte me stemën e kompanisë së njohur…

Triumf pa turp, Hamilton i pari me urdhër

Ljuis Hamilon me Mercedesin e tij ka triumfuar në Çmimin e Madh të Soçit në Rusi,…

Soçi, “pole” është pronë e Mercedes

Asnjë surprizë, asnjë rivalitet, Mercedesi është tepër i fortë për Ferrarin dhe rivalët e tjerë. Provat…

Formula 1: Hamilton lundron i qetë, Fetel “luftë” për vendin e dytë

Ljuis Hamilton ka fituar edhe Çmimin e Madh të Hungarisë, gara e 12-të e Botërorit në…

Mjafton pak shi, Mercedesi “mbyt” Ferrarin

Ljuis Hamilton do ta nisë nga vendi i parë garën e nesërme në Hungaroring, pasi ka…

Hamilton kalon Ronaldon e Nejmarin, Mercedezi e “mbulon” me para

Luis Hamilton sapo ka nënshkruar një kontratë me shifra të padëgjuara më parë në në Formula…

Hungaria ringjall Ferrarin, Fetel kthehet perfekt

Në pistën e preferuar, atë të Hungarisë, Fderrari është kthyer fuqishëm. Sebastian Fetel ka garuar në…

Hamilton nuk gabon në Angli, niset i pari

U zhvilluan dje provat zyrtare të Çmimit të Madh të Britanisë së Madhe dhe ka dominuar…

Mercedesi është perfekt, por Fetel shkëputet sërish në krye

 Mercedesi bën ligjin edhe në Çmimin e Madh të Austrisë, duke triumfuar për të katërtën garë…

Formula 1/ Hamilton kthehet fuqishëm në Montreal

Ljuis Hamilton, piloti britanik i Mercedesit, dominon Çmimin e Madh të Kanadasë dhe i afrohet kryesuesit…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online