Browsing Tag

Marsial

Marsial mesazh drejtuesve: Duam të vazhdojmë me Solskjaer

Kontrata e Ole Gunar Solskjaer me Mançester Junajtid mbaron në fund të sezonit, por me shumë gjasa norvegjezit do t’i besohet një rinovim disavjeçar. Në konferencën para ndeshjes ndaj PSG-së sulmuesi francez Antoni Marsial ka shprehur hapur…

Marsial i zënë ngushtë, modelja franceze i zbulon tradhtinë

Antoni Marsial nuk po kalon një moment të qetë në aspektin e jetës familjare. Kjo për shkak të disa fotove dhe mesazheve që futbollisti i Mançester Junajtid i ka dërguar një modeleje francezë, ndërkohë që bashkëshortja e tij ishte në muajin…

“Luftë civile” te Junajtid, shkaku është… Marsial

Zhoze Murinjo pësoi humbjen më të thellë të karrierës si pritës kundër Totenhemit. Fitorja 0-3 e londinezëve ka tronditur në themel “Djajtë e Kuq”, por kur mendohej se situata nuk mund të shkonte më keq, ka ardhur një tjetër goditje për…

Marsial bën lëmsh Junajtid, klubi i del kundër Murinjos

Antoni Marsial është bërë “molla e sherrit” te klubi i Mançester Junajtid. Media franceze “RMC Sport” ka zbuluar se sulmuesi francez është shkaku kryesor i grindjes midis trajnerit Zhoze Murinjo dhe administratorit të Mançester Junajtid, Ed…

Boateng në radarin e Junajtid, Murinjo ideon shkëmbimin

Zherom Boateng e ka bërë të ditur prej kohësh se kërkon të provojë një eksperiencë jashtë Gjermanisë, dhe për mbrojtësin 29-vjeçar janë vënë në lëvizje disa klube elitare evropiane, ku më të përfolurit kanë qenë francezët e PSG-së. Sipas…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online