Lukaku tek Interi? Kjo fjali e Marotës i vë vulën

Xhuzepe Marota intrigon tifozët e Interit me atë që ka thënë para ndeshjes miqësore me Luganon.…

Marota mbyll transferimin e parë, 10 milionë euro për ekspertin e sulmit

E ardhmja e Edin Xhekos po duket gjithmonë e më larg Romës. Sulmuesi ka vetëm një…

Arrihet akordi me futbollistin e Sitit, Marota në tryezë me Guardiolën

Kanë marrë fund negociatat midis Interit dhe mbrojtësit brazilian Danilo. Futbollisti i Mançester Sitit ka pranuar…

Derbi, Ikardi dhe eliminimi nga “Europa League”, Marota nuk kursehet

Drejtori i Interit, Bebe Marota ka folur për mediat italiane 24 orë pas eliminit të zikaltërve…

Marota: Tiki-Taka nuk bën për mua, boll më pyetët për Ikardin!

Drejtori i Interit, Bepe Marota ka folur për mediat italiane sot, ku nuk i kanë munguar…

Çështja Naingolan, Marota vendos pikat mbi “i”

Raxha Naingolan është një çështje që tek Interi nuk ka marrë ende zgjidhje. Momentalisht mesfushori belg…

“Trekuartisti” Marota dhe personaliteti i Ikardit, Spaleti s’i kursen elozhet

Trajneri i Interit, Luçiano Spaleti, foli para gazetarëve në daljen për shtyp në prag të takimit…

Takim kokë më kokë, Zhang “prenoton” Marotën

Mbas tri javësh, bashkëpunimi 7-vjeçar midis Xhuzepe Marotës dhe Juventusit do të marrë fund, por drejtori…

Marota befason Juventusin: Rrugët tona ndahen këtu

Drejtori i përgjithshëm i Juventusit, Xhuzepe Marota, deklaroi pas përfundimit të ndeshjes ndaj Napolit se ai…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online