Yje dhe surpriza, ja kush janë 3 transferimet më të shtrenjta deri më tani

Merkato ka filluar dhe paratë po shkojnë lumë. Ekipet gjigante të kontinentit synojnë të përforcojnë sa…

Zbulimi i mjekëve gjermanë, Hernandez i dëmtuar nga steroidet

Gazeta gjermane “BILD” ka raportuar së sotmi një lajm tejet shqetësues mbi blerjen rekord të Bajernit…

Alaba mirëpret konkurrencën: Hernandez lojtar cilësor, gati të ndërroj rol

Bajerni i Mynihut është shumë pranë finalizimit të marrëveshjes për mbrojtësin e Atletiko Madrid, Lukas Hernandez.…

Goditja e parë e bujshme e merkatos, Bajerni “prenoton” një kampion bote

Disa muaj më parë drejtuesit e Bajernit të Mynihut deklaruar se nuk do kryenin shpenzime të…

Bajerni akord me mbrojtësin francez? Reagon Atletiko e Madridit

Një lajm i bujshëm doli nga mediat spanjolle sa i përket Bajernit të Mynihut. Siç raportoi…

Buzëqesh Kovaç, në Mynih synojnë një kampion bote  

Presidenti i Bajernit të Mynihut, Uli Hënes, deklaroi pak ditë më parë se klubi i tij…

Rinovime dhe merkato, Junajtid kërkon mbrojtësin kampion bote

Drejtuesit e Mançester Junajtid po vazhdojnë punën për të përforcuar ekipin në merkaton e janarit. Siç…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online