Lokomotiva mahnitet nga shqiptarët, zbarkon sërish në tokën kuqezi

Lokomotiva e Zagrebit nuk i ndahet futbollistëve shqiptarë. Fillimisht, ishte Eros Grezda ai që mbrojti ngjyrat…

Shifrat e Uzunit: Laç-Zagreb, 600 mijë euro në mes

Myrto Uzuni ishte një nga lëvizjet më të mira të Laçit në verën e vitit 2018.…

VIDEO | Uzuni shënon në derbi, ndëshkon kryesuesit e Dinamos

Myrto Uzuni ka siguruar një pikë shumë të vlefshme për Lokomotivën e Zagrebit, teksa ka shënuar…

Gol shqiptar për Lokomotivën, Kastrati dhe Uzuni të pandalshëm

Lokomotiva e Zagrebit po luan një miqësore përballë Goricës, me dyshen shqiptare Uzuni-Kastrati në formacionin startues…

(Video) Ndërhyrje “horror” nga Uzuni, beratasi në lot pas kartonit të kuq

Myrto Uzuni ka marrë kartoni e parë të kuq në karrierë, në ndeshjen e sotme ndaj…

Uzunin nuk e ndal askush, sërish gol për Lokomotivën

Myrto Uzuni po përjeton momentin më të mirë të karrierës. 23-vjeçari i kombëtares kuqezi ka shënuar…

Momenti i artë i Uzunit, gol dhe pjesë e më të mirëve në Kroaci

Myrto Uzuni po përjeton një periudhë fantastike. Sezon shumë i mirë me Laçin, finalja e kupës,…

Dinamo merr arratinë, “perla” e Petkoviç mposht Uzuni&Co.

Dinamo e Zagrebit vazhdon marshimi drejt titullit të 20-të kampion. “Gjiganti” i futbollit kroat mposhti sot…

Në dashuri me Uzunin, ky postim i klubit flet qartë!

Myrto Uzuni u shit nga Laçi te Lokomotiva e Zagrebit për shumën e 350 mijë eurove…

Transferimi i Uzunit dhe fjalët e Solskjaer, Prenga tregon “sekretret”

Në muajin qershor të këtij viti, Laçi vuri në krye të skuadrës trajnerin Besnik Prenga, i…

“I heqin kapelen” në Kroaci, Uzuni lojtari më i mirë i javës!

Myrto Uzuni, veçse u përfshi në formacionin më të mirë të javës në Kroaci, ai është…

Uzuni nuk fshihet, tani do kombëtaren

U deshën tri ndeshje që Myrto Uzuni të tunde për herë të parë rrjetën në kampionatin…

VIDEO | Fluturon Lokomotiva: Kastrati nuk ndalet, Uzuni gjen golin e parë “kroat”

Lokomotiva e Zagrebit nuk ndalet dhe arrin fitoren e tretë rresht në kampionat, duke mposhtur Goricën…

Tjetër vlerësim për Kastratin, përfshihet në formacionin e javës

Lirim Kastrati kaloi një fundjavë fantastike, ku shënoi tre gola në fitoren e Lokomotivës së Zagrebit…

E diela perfekte e Kastratit: Tripleta, për nënën time!

Lirim Kastrati kaloi një fundjavë fantastike, ku shënoi tre gola në fitoren e Lokomotivës së Zagrebit…

VIDEO | Festival golash në debutimin e Uzunit, Kastrati është “ylli”

Lokomotiva e Zagrebit siguroi një fitore në transfertë përballë Sllaven Belupos me rezultatin 2-5. Myrto Uzuni…

Takim për Uzunin, miliona në tavolinë për Laçin

Myrto Uzuni për herë të parë të enjten realizoi një gol në kupat e Europës dhe…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online