Browsing Tag

Liridon Latifi

VIDEO | Latifi zbavitet në Moldavi, debuton me tripletë

Debutimi i Liridon Latifit me fanellën e Sherif Tiraspolit nuk mund të shkonte më mirë. Sulmuesi shqiptar ishte autori i një triplete në fitoren me shifra 15 – 0 të Sherifit ndaj skuadrës së kategorisë së dytë moldave FC Sireci. Ndeshja…

Latifi i magjishëm, tripletë në Kupën e Hungarisë

Liridon Latifi ka zhvilluar një ndeshje fantastike, teksa ka qenë autori i një triplete në takimin e Kupës së Hungarisë, ku ka shënuar tre gola në fitoren me rezultat 3 – 1 të Akademisë Pushkash kundër Paksit. Skuadra e Latifit kishte…

Ndoj asist me Breshian, Latifi fiton derbin kundër Hasanit

Emanuele Ndoj ka qenë protagonist sot me Breshian, teksa ka asistuar në golin e parë të shënuar prej ekipit të tij. Në minutën e 14-të mesfushori mirditor ka shërbyer për Torregrosa, i cili shënoi golin e barazimit 1-1. Në fund Breshia…

VIDEO | Liridon Latifi “show”, gol spektakolar në Kupë

Liridon Latifi është një nga ata lojtarë që në Superiore pat mahnitur me paraqitjet e tij dhe më pas Skënderbeu e transferoi te Pushkash Akademi për rreth 1 milion euro. Sulmuesi anësor nuk kaloi një sezon të mirë vjet, pasi hapësirat i…

”Hungarezi” Latifi e bën “sefte”

Ish-mesfushori i Skënderbeut, Liridon Latifi duket se po përshtatet më së miri në aventurën e tij në Hungari. Mesfushori i kombëtares sonë ka arritur që të gjejë golin e parë me fanellën e Pushkash Akademi, në ndeshjen e kupës përballë…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online