Lila replikon me Braçen: Politika kujtohet vetëm kur shkojmë në Europian

Andi Lila ka reaguar me anë një postimi në rrjetet sociale në lidhje me një reagim…

Tirana përgatit edhe një surprizë, kërkon një “ish” të famshëm

Elton Kale, Agustin Torasa dhe Idriz Batha janë zyrtarizuar te Tirana, ndërkohë që edhe marrëveshja me…

Nga spitali në stadium, edhe futbollisti kuqezi në “Selman Stermasi”

Në stadiumin “Selman Stermasi” të kryeqytetit, tribuna kryesore ishte e mbushur plot për të parë ndeshjen…

Mungoi në kombëtare për shkak dëmtimi, operohet mbrojtësi kuqezi

Mbrojtësi i kombëtares shqiptare të futbollit, Andi Lila nuk ishte i gatshëm për sfidat kundër Turqisë…

Lila: Hera e parë që më ndodh kjo gjë, shpresoj të vazhdojmë traditën

Andi Lila u detyra të largohet nga grumbullimi i kombëtares. Një rezonancë e bërë ditën e…

E ardhmja dhe futbolli shqiptar, Andi Lila i prek të gjitha

Mbrojtësi i kombëtares kuqezi, Andi Lila ka qenë i pranishëm sot në stadiumin e Gjirokastrës, ku…

Durmishaj protagonist në Kupë, ndëshkon ekipin e Andi Lilës

Fiorin Durmishaj ka shënuar në takimin e Kupës së Greqisë, ku skuadra e Panioniosit u ndesh…

Arsenal bën gati milionat, ofertë konkrete për zbulimin e Ligës 1

Arsenalit i ka ecur gjithmonë me tregun francez të lojtarëve dhe “topçinjtë” kërkojnë të bëjnë të…

Mavraj mungon në përmbysjen e çmendur të Arisit, Lila i gëzohet fitores

Tre shqiptarë kanë luajtur në dy takime të sotme të Superligës greke. Mesfushori i kombëtares sonë,…

Andi Lila: Kemi vuajtur shumë, duhet të kthehemi Shqipëria që nuk pëson

Mesfushori i kombëtares sonë, Andi Lila, ka folur gjerësisht në RTSH, duke u ndalur te fitorja…

Shiriti ”ters”, sa shumë na mungon një lider

Shiriti i kapitenit ka gjetur pronar më së fundmi, pasi Mavraj tani do të jetë pronari…

Andi Lila largohet nga Kombëtarja, por ka një arsye madhore

Andi Lila është një nga futbollistë që ka më shumë prezenca me Kombëtaren kuqezi. Mbrojtësi kavajas…

Humori i Andi Lilës: Të hapim kutitë, dua të arrij Klod Duron

Andi Lila është gjithnjë në humor. Edhe në prononcimin e tij pas ndeshjes për “Supersport” ka…

Ditë “jo” për sulmuesit, Lila thyen Bashën në derbin e shqiptarëve

Nuk ka qenë një mbrëmje e mirë për sulmuesit kuqezi. Bekim Balaj e nisi si titullar…

Kapiteni Vilson Lila: Kastrioti një miks perfekt, duam vetëm drejtësi

E ka provuar Superioren edhe më parë, me tre ekipe të ndryshme, por Vilson Lila nuk…

Andi Lila, një trajner i ri në horizont

Andi Lila është ende i ri, pasi është vetëm 32 vjeç dhe ka ende disa vite…

Lila: Edhe me Spanjën vlen 3 pikë, por ne duhet të japim 200%

Kombëtarja shqiptare vijon përgatitjet në Durrës, teksa në konferencën e sotme për shtyp, Andi Lila ka…

Befasia, Lila firmos te… Janina

Andi Lilës nuk i ndahet shpirti nga Janina, sepse nëse para pak javësh bëri zyrtar divorcin…

Lila dhe ndarja e përlotur nga Janina: Dua diçka të re

Andi Lila ishte dje i pranishëm në ceremoninë në nder të trajnerit De Biazi dhe sapo…

Andi Lila: Desha ta puth De Biazin

Si zakonisht, Andi Lila e ka shoqëruar me batuta fjalimin e tij të shkurtër gjatë ceremonisë…

Lila: Më vjen për të qarë!

Andi Lila ka postuar në rrjetet sociale një mesazh të shkurtër, por prekës, për trajnerin Xhani…

Andi Lila, në “radarin” e Panathinaikosit

Vrapon pa fund, lufton 90 minuta, është i lirë këtë verë dhe nuk ka pretendimet ekonomike…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online