Lila: Më vjen për të qarë!

0

Andi Lila ka postuar në rrjetet sociale një mesazh të shkurtër, por prekës, për trajnerin Xhani De Biazi.

Mesfushori i kombëtares nuk e fsheh dëshpërimin e tij për largimin e italianit nga stoli i Shqipërisë.

“Mister,nuk më vjen turp të them që më vjen për të qarë, nuk i kam pëlqyer asnjëherë ndarjet! Të falënderoj shumë për gjithçka ke bërë për mua,më ke ndihmuar të rritem si njeri dhe si lojtar!

Realizuat ëndrrën më të madhe të fëmijërisë sime, të luaja në Europian dhe të nderoja vendin tim.

Do jesh gjithmonë ne zemrën time.

Me shumë dashuri. Andi Lila!”.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online