Kuadrado prish planet e Juves, Kanselo mbetet në Torino

Ndërsa ishte gati i larguar nga klubi, e ardhmja e Zhoao Kanselos mund të marrë një…

Real fillon të shesë, ylli i mesfushës kalon te rivalët e qytetit

Atletiko Madrid më në fund ka arritur një marrëveshje me Realin për të siguruar shërbimet e…

Një tjetër “out” nga Barça, portugezi largohet drejt Premier Ligës

Barcelona është e mbushur me mesfushorë. Klubit katalanas i është dashur të dërgojv në huazim disa…

Juventusi “merr vrull” në merkato, firmos me zbulimin e Serie A

Juventusi është konfirmuar prej kohësh si “magneti” më i fuqishëm i talenteve të Serie A. “Zonja”…

Merkato e janarit 2019 | Lëvizje intensive, ja si kanë ndryshuar skuadrat e Superiores!

Pjesa e parë e sezonit është mbyllur dhe skuadrat e Superiores kanë nisur lëvizjet e para…

“Fshesa” e radhës te Luftëtari, largime në mbrojtje e sulm

Vazhdojnë largimet te Luftëtari. Ditën e sotme bluzinjtë janë ndarë me mbrojtësin Nemanja Janiçiç dhe sulmuesin…

Shehi i kënaqur, zbulon afrimin e dytë te kampionët

Skënderbeu dhe Teuta u ndanë në barazim pa gola sot në Durrës dhe tanimë mendojnë për…

Dështon transferimi i Latif, sulmuesi mbetet i Teutës

Klubi i Teutës zyrtarizoi ditën e premte shitjen e sulmuesit Latif Amadu te skuadra e bjelloruse…

Largime jo vetëm në mbrojtje, Kamza “ndahet” me sulmuesin

Kamza ka zyrtarizuar largimin e tretë të merkatos së dimrit. Sulmuesi malazez, Ognjen Roloviç, nuk do…

Firmosin Shkurtaj e Rroca, Gjici paralajmëron rivalët me këtë deklaratë

Kukësi ka prezantuar ditën e sotme dy blerjet e para të merkatos së dimrit. Eduart Rroca…

Sërish lëvizje te Teuta, zyrtarizohet largimi i dytë

Klubi i Teutës ka njoftuar me anë të një postimi në llogarinë zyrtare në “Facebook”, ndërprerjen…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online