Browsing Tag

Leister

E konfirmon trajneri, Junajtid vendos rekordin historik

Mançester Junajdit ka hapur thesin për të mbyllur “plagët” e mbrojtjes. Ata pritet të zyrtarizojnë blerjen më të shtrenjtë në histori të një mbrojtësi. Herri Meguajer do të jetë lojtari më i ri i Junajtid brenda pak ditësh. Këtë e…

Junajtid ndjek Mahrezin, e do si “fishek të fundit”

Kjo është disi e papritur. Mançester Junajtid raportohet se është duke punuar fort që të realizojë blerjen e Riad Mahrezit nga Leister Siti. “Djajtë e kuq” duan me çdo kusht një lojtar krahu me eksperiencë dhe, meqë Perishiç nuk mund të…