VIDEO | “Thriller” në miqësore, talenti Mount nderon Çelsin

Çelsi dhe Riding zhvilluan një miqësore emocionuese ku u shënuan shtatë gola. Në fund fitorja u…

Lampard: Kam mësuar nga më të mirët, Hazardin nuk e zëvendësojmë dot

Frenk Lampard ka folur për herë të parë si trajneri i Çelsit në një dalje për…

Komplikohet kalimi i Sarrit te Juve, Çelsi kërkon miliona

Plot 10 milionë euro kërkon Çelsi për të lënë të lirë trajnerin italian, Maurisio Sarrin. Blutë…

Lampard-Terri, një finale miqsh për një vend në tryezën e milionerëve

Xhon Terri ia doli dje, me penallti, në derbin e madh në Uest Bromuiç Albion, në…

Përplasen pas katër muajsh, Lampard flet për “spiunin” Bielsa

Ishte data 16 janar kur trajneri i Lids Junajtid, Marselo Bielsa e pranoi se kishte spiunuar…

Divizioni i dytë më i bukur në botë: Noruiçi kampion, Lampard kundër Bielsas në play-off

Është mbyllur sot sezoni i rregullt në Championship në Angli, kategoria e dytë në e bukur,…

Sarri “out”, Abramoviç me sytë nga dy legjendat e klubit

  Çelsi pësoi një humbje të rëndë një ditë më parë, teksa u turpërua në “Etihad…

Kupa e Ligës: Arsenali e Çelsi bëjnë detyrën, Lampard pritet si hero

Frenk Lampard është kthyer në shtëpi dhe pritja e tifozëve të tij, sepse në Londër nuk është…

VIDEO | Djaloshi i shtëpisë rikthehet në “Stamford Bridge”, pritje madhështore!

Çelsi luan në këto momente ndaj Derbit, ndeshje e vlefshme për  raundin e 1/8-ave të “Carabao…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online