VIDEO | “Thriller” në miqësore, talenti Mount nderon Çelsin

Çelsi dhe Riding zhvilluan një miqësore emocionuese ku u shënuan shtatë gola. Në fund fitorja u takoi londinezëve të cilët triumfuan më rezultatin 4 – 3.

Protagonisti i takimt ishte talenti anglez Mejson Maunt, i cili realizoi një dopietë golash. Maunt luajti vitin e kaluar në huazim te Derbi Kaunti, ku trajner pati Frenk Lampard, tani 20-vjeçari do ketë mundësinë të tregojë veten në Premier League.

https://youtu.be/VStbv5-U1MM

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online