VIDEO | Triumf madhështor i Lacios, ngre Kupën në “Olimpico”

Lacio ngriti për të shtatën herë në histori trofeun e Kupës së Italisë. Skuadra kryeqytetase festoi…

VIDEO | Një dhuratë i mjafton Atalantës, derbi kuqezi në finalen e Kupës

Atalanta kaulifikohet në finalen e Kupës së Italisë. Feston Gjimshiti, protagonist  në fitoren me përmbysje ndaj…

Gatuzo dhe Inzagi zgjedhin “ushtarët”, tifozët e Lacios e teprojnë me koret raciste

Atmosfera e ndeshjes Milan-Lacio është rritur ndjeshëm. Për të rritur temperaturat kanë menduar ultrasit lacialë. Pasi…

Gatuzo: Jemi të lodhur, Paketa luan titullar kundër Lacios

Xhenaro Gatuzo foli për Milan TV para ndeshjes kundër Lacios, gjysmëfinale e Kupës së Italisë. Në…

Milani po vuan për të shënuar? Rikthimi i fundit i lumturon të gjithë

Milani do të luajë nesër në darkë kundër Lacios për një vend në finalen e Kupës…

Strakosha tregon emocionet e kualifikimit, Tare ndalet te afrimi i Romulos

Thomas Strakosha ishte heroi i Lacios në kualifikimin përballë Interit. Ndeshja u mbyll në barazim 1-1,…

“Këshilla” për Ançelotin, Milik: Çfarë sulmi me Insinjen dhe Mertens…

Golat e Milik dhe Fabian Ruiz i dhanë fitoren Napolit kundër Sasuolos në Kupën e Italisë,…

Alegri: Jemi kampionë për fjalë, e patë çfarë bëri Anglia për Sterling?!

Juventusi vazhdon përgatitjet për finalen e Superkupës kundër Milanit, por trajneri Alegri e ka mendjen tek…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online