Browsing Tag

kavani

“Trinom uruguaian”, Konte përgatit planin B

Antonio Konte pret sulmues dhe drejtuesit e Interit duhet të sakrifikojnë pak më shumë. Romelu Lukaku është drejt transferimit në Torinon bardhezi, kështu që zikaltrit po shohin opsione të tjera. Ante Rebiç është ndër të preferuarit, por…

PSG-ja tenton të “blejë” Kavanin me 1 milionë euro

Mediat ndërkombëtare, veçanërisht ato spanjolle vazhdojnë të merren me historinë e sherrit mes Nejmar dhe Edinson Kavanit tek PSG-ja. Edhe pse lojtarët duket se kanë lënë pas gjithçka, në Spanjë nuk kanë të rrejtur lajmet në lidhje me këtë…

Monako refuzon Milanin për Falkaon, sulm për Kavanin

Kuqezinjtë ende nuk e kanë gjetur sulmuesin e duhur. Në lojë janë disa emra, nga Kaliniç tek Diego Kosta e te Kavani Merkato e Milanit ka qenë një bum i vërtetë në fillimet e veta. Shpejt e shpejt kuqezinjtë kanë bërë të gjitha, ose…