Browsing Tag

Karius

Sezoni për t’u harruar i De Geas, edhe Karius më mirë

David De Gea është në qendër të vëmendjes së mediave britanike, jo vetëm për kontratën e tij që skadon këtë verë dhe rinovimi po mungon, por dhe për ndeshjet shumë të dobëta që ka bërë. Portieri spanjoll ka bërë shumë gabime këtë sezon, që…

Shkëlqimi dhe rënia e “shokut”… Karius

Ndonjëherë mjafton një ndeshje ose dhe vetëm pak sekonda që e gjithë jeta apo karriera jote të ndryshojë. Loris Karius ishte një portier që konsiderohej si nivel i lartë, pasi luante me Liverpulin prej 2 sezonesh, por në finalen e…

Formacioni më i keq i vitit, sa shumë dështime nga Anglia

Pas përfundimit të ceremonisë së “The Best FIFA 2018”, ku u dhanë çmime të shumtë duke filluar që nga lojtari më i mirë i vitit, duke përfunduar gjithashtu dhe me formacionin më të mirë. Mbrëmjen e kaluar mediat spanjolle kanë publikuar…

Karius çmend femrat turke: Në Angli nuk ma varnin

Loris Karius la Liverpulin për të filluar një aventurë të re në kampionatin turk, ku është huazuar për dy vite te “gjigantët” e Beshiktashit. Stambolli ka lënë përshtypje fantastike te portieri gjerman, i cili në një intervistë për medien…

Zyrtare | Karius huazohet për dy vite te gjiganti turk

Tani nuk ka më dyshime. Ekipi i ri i Loris Karius do të jetë Beshiktashi. Klubi turk dhe portieri arritën sot marrëveshjen për kushtet e kontratës dhe tashmë ka ardhur dhe konfirmimi zyrtar nga klubi i Liverpulit. Gardiani gjerman është…

Merr fund gjithçka, Karius pret biletën te gjiganti turk

Loris Karius nuk do të jetë pjesë e skuadrës së Liverpulit gjatë sezonit të ardhshëm. Portieri gjerman do të transferohet në Angli të skuadra e Beshiktashit. Ekipi turk ka arritur një marrëveshje për huazimin 2-vjeçar  të gardianit gjerman.…

Ofertë turke, Liverpuli mund të largojë fatkeqin Karius

Pritja me duartrokitje nga tifozët në "Anfield Road" ishte një mesazh i bukur, por makthi i Karius ende nuk ka përfunduar. Portieri gjerman thjesht nuk mund ta harrojë tmerrin e finales së Champions League. Për ta ndihmuar të…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online