Selmani: Keqardhje për Tiranën, por nuk tolerojmë!

Portieri dhe kapiteni i Laçit, Gentian Selmani, ka folur para ndeshjes kundër Tiranës për RTSH Sport,…

De Ligt: Tani jemi ne favoritët, luajmë për tre trofe!

Kapiteni i Ajaksit, Matijs De Ligt, ka thënë sot për mediat holandeze se të qenurit favorit…

Karabeci: Makthi i para dy viteve? Nuk e kthejmë kokën pas!

Mesfushori dhe kapiteni i Tiranës, Erando Karabeci, foli pas ndeshjes me Teutën, ku u shpall dhe…

Kallaku: Keqardhje për humbjen, krenar që isha kapiten

Kapiteni i Shpresave kuqezi, Sherif Kallaku foli për gazetarët e pranishëm në stadium pas humbjes kundër…

Sondazhi i tifozëve zikaltër, edhe interistët “masakrojnë” Ikardin

Mauro Ikardi dhe Interi duken shumë pranë “divorcit”. Sulmuesi argjentinas nuk është më kapiten i skuadrës…

Osmani: Tri pikët vlejnë njësoj, provojmë deri në fund për titullin

Tefik Osmani nuk do të jetë pjesë e kontingjentit për tekniku Shkëmbi në sfidën e Teutës…

Plaku: Kupa një mundësi e mirë, çdo javë do jem në kërkim të golit

Skuadra e Kamzës do ta nisë kët vit të ri me ndeshjen pëballë Vllaznisë, e vlefshme…

Ishin gati ta bënin kapiten, dëmtimi ndryshon gjithçka për Mavrajn

Kapiteni i kombëtares shqiptare të futbollit, Mërgim Mavraj u transferua te Ingolshtad këtë janar dhe mendohej…

Shiriti ndërron krah, por jo repart: Milan zgjedh kapitenin e ri

Milani ka zgjedhur kapitenin e ri të skuadrës. Sezonin e kaluar ishte Bonuçi që mbante shiritin…

Dortmund gradon sulmuesin “besnik” si kapiten

Në Gjermani Dortmund është munduar që të rivalizojë Bajernin në vitet e fundit, por nuk e…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online