Zyrtare | Nis festa në ishull, “ninxha” rikthehet në shtëpi

Interi nuk zgjodhi të mbante një lojtar si ai. Këtë e bën Kaljari. Raxha Naingolan është…

E prisnin te Fiorentina, Naingolan rikthehet në shtëpi

Naingolan ishte e sigurt se do largohej nga Interi dhe mbetej të mësohej vetën skuadra e…

Barrela mbushi arkën, Kaljari shpenzon 30 milionë euro

Kaljarit regjistroi shitjen rekord të historisë së klubit duke pranuar ofertën 40 milionë eurosh të Interit…

Konte nuk e do, Naingolan çudit me dëshirën e tij

Naingolan me sjelljen e tij jashtë fushe i “ka mërzitur” shumë klubet ku ka shkuar. Belgu…

Kaljari në kërkim të “Barela 2”, por merr zhgënjimin e parë

Kaljari mbushi xhepat me 45 milionë euro pas shitjes së Barelas te Interi, por ka një…

Inter-Barela e kryer, ja detajet

Inter duket më aktiv se kurrë gjatë viteve të fundit në merkato. Pas ardhjes së Sensit,…

Barela firmos kontratë të re, Interi ka vetëm një “shteg”

Ardhja e Nikolo Barelas në Milano sa vjen e bëhet më e vështirë. Lojtari ka shprehur…

Jo vetëm Sensi, Interi i Kontes siguron firmën e yllit italian

Interi i kësaj vere duke më ambicioz se kurrë këto vite të fundit. Pas firmave të…

Ançeloti nuk e do, mesfushori i Napolit pranë largimit

Napoli pritet të përballet me ikjen e Alan dhe mund t’i duhen ardhje të reja. Marko…

Inter-Barela, në fundjavë vendoset gjithçka!

Inter dhe Kaljari do të takohen këtë fundjavë për të vazhduar bisedimet për mesfushorin Nikolo Barela,…

Interi lëviz, akord paraprak me dy futbollistë për 70 mln euro

Duke parë ardhjen e Kontes te Interi, skuadra zikaltër ka nisur punën që t’i plotësojë kërkesat…

“Po e kthejnë në barcaletë, ku dreqin e pa penalltinë ai shkencëtari i VAR-it?!”

Kaljari rezistoi mbrëmë kundër Napolit dhe ishte shumë pranë marrjes së një barazimi. Do të ishte…

VIDEO | Torino humbet trenin për Champions, tre kartona të kuq për një pikë

Torino nuk ia doli të fitonte dhe t’i afrohej Milanit të vendit të katërt. Ekipi granata…

“Dikush nuk mund të jetë edhe italian, edhe racist! Zero tolerancë!”

Për mua racizmi është sinonimi i injorancës. Askush nuk mund ta justifikojë

Vazhdon revolucioni i stadiumeve, klubi i Serie A prezanton “shtëpinë” e re

Serie A është një ndër kampionatet ku shpenzohen shuma të çmendura parash, por në aspektin e…

VIDEO | Interi i pafuqishëm pa Ikardin, Kaljari “asist” Milanit

Transferta në ishullin e Sardenjës ka rezultuar tepër e vështirë për Interin. Skuadra e Luçiano Spaletit…

VIDEO | Paketa dhe Piatek bëjnë Milanin me krahë, spektakël ndaj Kaljarit

Skuadra e Milanit ka bërë detyrën duke mundur në “San Siro” Kaljarin me shifrat 3 –…

Fermerët e Sardenjës i vijnë në ndihmë Milanit, bllokojnë stërvitjen e Kaljarit

Skuadra e Kaljarit ka hasur një pengesë të çuditshme gjatë ditës së sotme. Ekipi nga ishulli…

VIDEO | Lacio rikthehet te fitorja me tris golash, parakalohet Milani

Lacio siguroi një fitore të lehtë, duke mposhtur Kaljarin me rezultatin 3-0. Bardhekaltrit u rikthyen te…

VIDEO | Mrekulli në Sardenjë, Kaljari shtang Romën me 9 lojtarë!

U mendua se Roma u rikthye te fitorja pas 3 ndeshjeve mes kampionatit dhe Champions-it, por…

Një Fiorentina-Kaljari ndryshe, të gjithë bashkë për Astorin

Të dielën në orën 18:00 Fiorentina pret Kaljarin në një ndeshje ndryshe nga të tjerat. Të…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online