VIDEO: Kualifikuese Europiani dhe avionë, spektakli nga Gjibraltari

Gjibraltari dhe Irlanda po përplasen mes tyre, në ndeshjen e vlefshme për Grupin D të eleminatoreve…

Robi Kin i jep fund pas dy dekadash, por mbetet i pandashëm nga Irlanda

 Ish-sulmuesi i Totenhemit Roi Kin i ka dhënë fund njëherë e përgjithmonë futbollit të luajtur në…

Dorëhiqet trajneri i Irlandës, reagon presidenti: Nuk harrohen fitoret me Italinë dhe Gjermaninë

Irlanda e mbylli në vendin e fundit, me vetëm dy pikë grupin 4 të Ligës së…

Hije trukimi, kompanitë mbyllin bastet në kampionatin irlandez

Ndeshjet e trukuara vazhdojnë të jenë një problem shqetësues në të gjithë Europën. Së fundmi në…

VIDEO / Irlandezi ia çon nervat në kulm danezëve, “Fair-Play” nuk është në fjalorin e tij

Irlanda nuk mundi të hakmerrej ndaj Danimarkës për skualifikimin që këta të fundit i bënë atyre…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online