Premier Ligë, njihuni me 100 lojtarët më të mirë të gjitha kohërave

Premier Liga është kampionati më i fortë në botë dhe të jesh në majën e kampionatit…

E zbulojnë në Francë, Zhardim bënte merkaton me Henrinë në stol

Leonardo Zhardim u kthye përsëri në krye të Monakos, pasi u shkarkua në muajin tetor. Tekniku…

Zyrtare: Henri pa punë, Monako rikthen trajnerin kampion

“Telenovela” Tierri Henri te skuadra e Monakos pati një fund të hidhur. Megjithatë, te klubi nga…

Zyrtare | As Henri nuk ia doli, Monako pezullon trajnerin francez

Klubi i Monakos do të bëjë sërish ndryshime në pankinë dhe francezi Tierri Henri, nuk do…

Simeone i jep një dorë Henrisë, Monako huazon sulmuesin portugez

Monako po përjeton një sezon të tmerrshëm. Klubi nga Monako rrezikon seriozisht rënien nga “Ligue 1”,…

Kapiten Ivan Balliu fundos anijen Monako

Ivan Balliu nuk ka qenë ndonjëherë realisht pjesë e rëndësishme e kombëtares shqiptare dhe duket se…

Katastrofë në Principatë, Tieri Henri fundoset keq

Situata e Monakos së drejtuar nga Tieri Henri po bëhet gjithnjë e më e ndërlikuar, pas…

Monako zhytet akoma më shumë, sezoni duket katastrofik

Monako pëson një tjetër disfatë në shtëpi, ku sfida ndaj Montepelie u mbyll me shifrat 1-2…

Falkao supergol, më në fund fitorja e parë: Henri gjen pak qetësi!

Tieri Henri më në fund e ka arritur fitoren e parë si trajner! Një gol nga…

Monako dhe Henri në kufijtë e “çmendurisë”, 73% e ekipit në infermieri

Monako ndoshta po përjeton sezonin e tij më të keq, prej shumë vitesh. Pas 13 javësh…

Spektakël personal i Kavanit, PSG fundos më tej Monakon dhe Henrinë

Pa gol prej një muaji, Edinson Kavani është kthyer fuqishëm dhe sot i ka shënuar 3…

VIDEO | Monako buzë greminës, Falkao me shokë japin llogari te tifozët

Monako është skuadra që i ka befasuar të gjithë këtë edicion. Sezonin e shkuar ata tentuan…

Kaos total, as Henri nuk i bën derman Monakos

Kur Leonardo Zhardim u pushua nga puna te Monako, para pak javësh, pyetja e madhe ishte:…

VIDEO | Monako sfidon Klub Bryzhin, Henri i bën të gjithë për të qeshur

Monako po kalon një nga sezonet e tij më të këqija të viteve të fundit, teksa…

VIDEO / Gafa e çmendur e portierit prish debutimin e Henrisë te Monako

Tierri Henri nuk e ka filluar në mënyrën më ideale ndeshjen e tij të parë në…

Monako gjen trajner, kthehet legjenda e sulmit

Do të jetë Tieri Henri pasuesi i portugezit Leonardo Zhardim te Monako, që aktualisht renditet në…

Henri trajner i Aston Vilës? Të rejat e fundit

Tierri Henri pritet që shumë shpejt të nisë karrierën si trajner. Së fundmi u përfol për…

Vjen shansi i artë për Henrinë, klubi francez i beson pankinën

Mbaron pritja për Tieri Henrinë. Sipas raportimeve të medieve franceze, skuadra e Bordosë ka rënë dakord…

Henri kërkon debutimin si trajner, Egjipti  i “troket në derë”

Ish-futbollisti legjendar i kombëtares franceze, Tierri Henri, është gati të provojë veten edhe si trajner. Gjatë…

Votëbesohet Shevçenko, Henri ofertë nga Anglia

Andrij Shevçenko është një idhull në Ukrainë dhe në Milano. Tashmë ish-sulmuesi është në krye të…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online