VIDEO | Muslija “çan” rrjetën, vendimtar në fitoren e Hanover

Florent Muslija ka gjetur rrugën e rrjetës në miqësoren e sotme ku skuadra ku luan i…

Një talent i Bundesligës drejt Kosovës, Ademi zbulon emrin

Presidenti i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi, ka qenë i ftuar në emision “Debat…

Bekenbauer: Mbiemri im nuk ka aspak rëndësi

Franc Bekenbauer, një nga futbollistët më të mirë të histortisë së Gjermanisë dhe Bajernit të Mynihut…

VIDEO | Rast i pabesueshëm në Bundesligë, bora ndalon topin në vijën fatale

Futbollisti i Hanover Genki Haraguçi nuk u ka besuar syve teksa ka parë t’i mohohet një…

VIDEO | Ajntrahti shkatërron Hanoverin, Florent Muslija shënon në debutim

Ajntrahti i Frankfurtit ka fituar përballë Hanoverit me rezultatin e thellë 4-1. Ndika dhe kroati Rebiç…

“Sekreti” i Hanoverit, cigaret dhe… “Nutella”

Tek Hanoveri nuk ka rregulla për dietën, por kjo veçse ka shtuar suksesin. Trajneri Andre Brajtenrajter,…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online