Browsing Tag

Gerard Pique

Pike dhe Kutinjo, ja shifra që turpëron brazilianin

Barcelona po bën një sezon gati perfekt dhe është në rrugën e duhur për të bërë të sajën tripletën e tretë në historinë e klubit. Katalanasit këtë vit janë udhëhequr nga një Mesi në formëte jashtëzakonshme, të cilit i është dashur ta marrë…

Espanjoli i përgjigjet Pikesë: Vlerat tona nuk maten me euro

Zherard Pike nuk e kurseu ironinë dhe talljet për Realin e Madridit dhe Espanjolin gjatë një interviste të dhënë për një show televiziv në Spanjë. “Trashëgimia ime? Në bankë kam më shumë para sesa ka Espanjoli në buxhetin vjetor. Pra, kam…