Pike: Nuk harrohet lehtë humbja me Liverpulin, ja çfarë na ndodhi!

Barcelona ishte një hap larg finales së Champions Ligës. Mesi me shokë fituan ndeshjen e parë…

Pike dhe Kutinjo, ja shifra që turpëron brazilianin

Barcelona po bën një sezon gati perfekt dhe është në rrugën e duhur për të bërë…

Espanjoli i përgjigjet Pikesë: Vlerat tona nuk maten me euro

Zherard Pike nuk e kurseu ironinë dhe talljet për Realin e Madridit dhe Espanjolin gjatë një…

VIDEO | Polemikat mes Katalonjës e Spanjës nuk ndalen, reagon Pike

Katalonja zhvilloi miqësoren historike mbrëmjen e 25 marsit ndaj kombëtares së Venezuelës. Nuk ishte hera e…

Katalonja gati për miqësoren historike, publikohet lista e të grumbulluarve

Kombëtarja e Katalonjës do të zhvillojë miqësoren historike të shtunën e 23 marsit, teksa do të…

Ankesat e Solarit, replikon Pike: Besoj e mbajnë mend, u rrasëm 5!

Reali i Madridit dhe Barcelona do të luftojnë mes tyre të mërkurën e 27 shkurtit në…

Projekti i madh: Pike president, Ksavi-Iniesta në stolin e Barçës

Gerard Pike po mendon t’i japë fund futbollit të luajtur. Ashtu sikurse bëri Filip Lam, edhe…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online