Gatuzo: Vendim i dhimbshëm, historia ime me Milanin kurrë një çështje parash!

Xhenaro Gatuzo do të zyrtarizojë ditën e sotme largimin e tij nga Milani, me vendimin që…

Tramexani: Ja trajneri i duhur për Juven. Gatuzo? Kemi nevojë për njerëz realë si Rino

Paolo Tramexani po shijon një sezon shumë pozitiv në Qipro. Ish-ndihmësi i Xhani De Biazit te…

Gatuzo: Vendi i tretë nuk duhet të na vërë në presion!

Milani mori një fitore me vlera ditën e sotme ndaj Sasuolos, pasi triumfoi minimalisht 1-0, duke…

Gatuzo: I urrej komplimentet, ne italianët kemi një problem! Na mbytën tifozët e tastierave!

Milani do të presë nesër në mbrëmje Empolin në “San Siro”, në një ndeshje ku kuqezinjtë…

Lipi: Gatuzo unik, Piatek sulmuesi perfekt. Paketa? E njoh prej dy vitesh

Marçelo Lipi është një nga trajnerët më të mëdhenj italianë. 70-vjeçari shpalli kombëtaren e kaltër kampione…

Gatuzo: Po e shijojmë atë që po bëjmë!

Milani mori një triumf mjaft të rëndësishëm për sa i përket garës për një vend në…

Gatuzo: Ky një Milan anglez, kundër Atalantës kemi nevojë për… helmeta!

Milani do të zhvillojë nesër në mbrëmje një nga ndeshjet më të forta dhe të rëndësishme…

Gatuzo: Piatek si Tomason, ndaj Napolit duhet të tregojmë dëshirë!

Milani do të luajë mbrëmjen e nesërme ndaj Napolit, një sfidë të vlefshme për çerekfinalet e…

Kesi: Gatuzo i shkëlqyer, bëjmë gjithçka për të kapur Championsin

Frenk Kesi është një ndër lojtarët më të rëndësishëm të Milanit. 22-vjeçari është kthyer në një…

Pirlo në krah të Gatuzos: Nuk kam asnjë dyshim, Rino meriton të qëndrojë

Periudha që po kalon Milani është një ndër më të këqijat që kur ka nisur sezoni…

Gatuzo: Nëse skuadra është kundër meje, largohem!

Milani nuk shkoi më shumë se një barazim pa gola në fushën e Frosinones ditën e…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online