Browsing Tag

Gary Neville

Gafat, legjenda e Junajtid i jep një këshillë De Geas

Mançester Junajtid po përjeton një nga momentët më të zymta të historisë. David De Gea është ai që po e vuan më shumë presionin e kësaj situate në “Old Trafford”. Portieri këtë sezon e ka nisur me gafa dhe po e përfundon me to. Në katër…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online