Browsing Tag

Fukui

Java e sulmuesve, por komandojnë të huajt!

Për një sulmues është shumë e rëndësishme që të zhbllokohet sa më parë. Ana psikologjike ndonjëherë mund të jetë një problem më vete për disa lojtarë dhe veçanërisht për sulmuesit. Java e katërt duket se ishte shumë pozitive për lojtarët që…

Fukui bashkohet me Kamzën, Ndreu: Na mungon vetëm një lojtar

Kamza do ta nisë pjesën e dytë të sezonit me një ndeshje mjaft të rëndësishme në fushën e vet të premten, kundër Laçit. Është një mundësi e mirë për t’u kthyer te fitorja, pas mbylljes zhgënjyese të vitit, që zbehu disi ecurinë perfekte…

Zyrtare/ Fukui firmos me Kamzën

Masato Fukui është goditja e madhe e Kamzës. Japonezi ndodhet në këto momnete së bashku me presidentin Naim Qarri dhe gjithçka është mbyllur me sukses. 28-vjeçari do ta vijojë karrierën e tij së paku dhe për një sezon në Shqipëri. Pas…

Fukui shkon në Uzbekistan

Duket se ka përfunduar aventura në Shqipëri për Masato Fukuin. Japonezi i cili në kampionatin Shqiptar luajti për Tiranën, Skënderbeun, por dhe Kukësin për dy ndeshje në kupat e Europës, do të nisë një aventurë me shumë gjasa në Uzbekistan.…