Browsing Tag

Filipo Inzagi

Inzagi: Sot pashë Xhemajlin e vërtetë, Gatuzos i uroj fitore

Të mos ishte për penalltinë e kthyer në gol pesë minuta përpara fundit të ndeshjes nga Boateng, Bolonja do të kishte marrë fitoren e parë në transfertë. Megjithatë, Filipo Inzagi ka mbetur i kënaqur me paraqitjen e ekipit të tij dhe ndalet…

Rami nuk përmbahet: Inzagi ishte katastrofë si trajner!

Adil Rami është rikthyer të flasë për periudhën kur aktivizohej me kuqezinjtë e Milanit. Lojtari nuk ka patur kurrë një raport të mirë me Filipo Inzagin. Të dy kanë punuar bashkë te Milani, në sezonin 2014-2015, ku francezi aktivizohej si…