Browsing Tag

Filipe Luis

Filipe Luis i jep fund pritjes, konfirmon skuadrën e re

Filipe Luis vendosi t’i japë fund 14 vite qëndrim në Europë. Negociatat për rinovim me Atletikon nuk rezultuan të frytshme, ndërsa Barcelona u tërhoq në momentin e fundit, duke e shtyrë 33-vjeçarin që këto vite të fundit të karrierës së tij…

Mosha tremb Barcelonën, mbyllen bisedimet me brazilianin

Pozicioni i mbrojtësit të majtë është kthyer në një problematikë te Barcelona. Zhordi Alba është ndër më të mirët në planet në rolin e tij, por “plani B” në rast dëmtimi ose lodhje të spanjollit nuk ekziston që prej largimit të francezit…

Atletiko pa mbrojtje, pas Godin largohen dy yjet e tjerë

Atletikos së Madridit do i duhet shumë para dhe punë gjatë meratos së ardhshme. Pas Diego Godin janë dy mbrojtës të tjerë që largohen nga “Wanda Metropolitano”. Filipe Luis dhe Huanfran nuk kanë pranuar rinovimet njëvjeçarë të ofruar nga…

Aksi Bajern-Atletiko-PSG, ja lëvizjet që priten të ndodhin

Teksa kanë mbetur dhe nëntë ditë kohë nga mbyllja e merkatos në Spanjë, Francë dhe Gjermani, klubet po bëhen gati për të kompletuar kontingjentin për sezonin e gjatë që kanë përpara. Një prej reparteve me pak lëvizje ka qenë ai i mbrojtësve…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online