Browsing Tag

Fetel

Vetel akoma i nxehur: ”Ta djegim rregulloren”

Vazhdojnë polemikat për atë dënim të Vetel në garën e Kanadasë. Gjermani gjatë një dalje nga pista desh krijoi një aksident mes tij dhe Hemilton. Komisarët e garës e konsideruan të parregullt manovrën e Fetel dhe e dënuan me pesë sekonda.…

S’ka më shpresë për Ferrarin, FIA mban krahun e Hemilton

Federata Ndërkombëtare e Automobilëve (FIA) i ka kthyer përgjigje negative skuderisë Ferrari në lidhje me ankimimin e këtyre të fundit për penalizimin me 5 sekondat të pilotit Sebastien Fettel në pistën e kanadasë. Ylli gjermani i…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online