Duka: Fitore që rikthen atmosferën pozitive, luftojmë deri në fund

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armando Duka, foli para gazetarëve në përfundim të ndeshjes kundër…

“Revolucion” në formacion, pesë ndryshime nga Reja

Eduardo Reja i ka qëndruar besnik skemës 3 – 5 – 2 për takimin e sotëm…

Sadiku sqaron të ardhmen, ka një kërkesë për tifozët

Armando Sadiku ka folur para mikrofonit të “Supersport” në lidhje me humbjen e kombëtares ndaj Islandës.…

Shqipëri-Moldavi, mësoni çmimet e biletave në “Elbasan Arena”

Shqipëria do të udhëtojë drejt Islandës me datë 8 qershor, ndërsa tre ditë më vonë, me…

Kukësi “mbyll” stadiumin, çmimi i biletës është skandaloz

Klubi i Kukësit ka bërë të ditura çmimet e biletave për ndeshjen e së premtes kundër…

VIDEO | Gola dhe spektakël, Kukësi mposht Kamzën mes drithërimash

Kukësi ka marrë një fitore shumë të rëndësishme 3-2 përballë Kamzës në “Elbasan Arena”. Verilindorët kaluan…

Vllaznia mposht Besën, Hoxha dhe Qardaku dërgojnë Kupën në Shkodër

Pas Teutës që mposhti Flamurtarin në finalen e Kupës së Shqipërisë për U17, sot ishte radha…

Kukësi nuk gjen rehat, ndryshon stadiumi për ndeshjen me Kastriotin

Kukësi do të luajë ndeshjen e fundit të fazës së dytë ndaj ekipit të Kastriotit. Verilindorët…

Gigs publikon listën, Uellsi vjen në Elbasan me “arsenal” të plotë

Trajneri i kombëtares së Uellsit, Rajan Gigs, ka shpallur listën me 26 lojtarët që do të…

De Biazi parashikon ndeshjen: Kemi ekip më të mirë

Një tifoz special i përfaqësueses sonë në takimin ndaj Izraelit, do të jetë dhe ish-trajneri Xhani…

Shqipëri – Izrael, FSHF nxjerr në shitje biletat…

Federata Shqiptare e Futbollit ka njoftuar daljen në treg të biletave për ndeshjen Shqipëri – Izrael,…

Direkt | Ka ndryshim rezultati në Elbasan…

Kukësi 1 – 1 Laçi Shënues –  Melo 42′ / Lushkja 78′ 87′- Shameti afër golit,…

Kukësi ndryshon mendje, zgjedh “shtëpinë” e re

Federata ia ka bërë të qartë Kukësit: në “Zeqir Ymeri” luhet vetëm kur në të të…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online