Browsing Tag

Edi Reja

Reja: Do ketë ndryshime, çështja e shiritit është e zgjidhur

Edi Reja do të zhvillojë nesër në mbrëmje ndeshjen e dytë në krye të stolit të kombëtares kuqezi dhe të parën në tokën shqiptare. Përballë do të jetë Moldavia, në një përballje që duhet fituar. Gabimet e ndeshjes me Islandën janë analizuar…

Çështja Grezda dhe Islanda, Edi Reja “hap kartat”

Edi Reja numëron shumë ndeshje të drejtuara nga stoli, por nesër në drekë do të përjetojë emocione të forta. Italiani do të drejtojë për herë të parë kombëtaren tonë në transfertën e ftohtë të Islandës. Dueli nis në orën 15:00 dhe…

VIDEO | Reja “e nis mbarë”, rrëzim dhe batuta

Ditën e sotme Edi Reja, trajneri i Kombëtares sonë, prezantoi listën e të grumbulluarve për ndeshjen kundër Islandës dhe Moldavisë, si dhe mbajti konferencën për shtyp përpara mediave. Në fundin e konferencës ka ndodhur një incident, me…

Reja: Luaj me dy sulmues, shkopin e përdor kur duhet!

Ndeshjet ndaj Islandës dhe Moldavisë janë në prag për kombetaren tonë dhe përgatitjet kanë nisur. Ditën e sotme, trajneri Edi Reja doli në konferencë përpara mediave, ku foli për sfidat e radhës si dhe për disa tema të tjera. LISTA -…

Shqipëria e Edi Rejës: Risi dhe shumë talente nën vëzhgim

Shqipëria do të përballet me Islandën në transfertë (8 qershor) dhe Moldavinë në shtëpi (11 qershor) për eliminatoret e Euro 2020. Këto do jenë ndeshjet debutuese të Edi Rejës në stolin kuqezi. Trajneri i ri e ka nisur me një grumbullim…

Reja “peshkon” në Superiore, fton lojtarin e Partizanit

Shqipëria pritet të nisë grumbullimin për ndeshjet me Islandën dhe Moldavinë, ndërkohë që kuqezinjtë do të stërviten fillimisht në Durrës dhe më pas do të zhvendosen drejt Gjermanisë. Grupi do të jetë i cunguar, por do të plotësohet edhe me…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online