Browsing Tag

Douglas Costa

I pëlqen shumë Sarrit, Juventusi synon një brazilian

Matijs De Ligt vazhdon të mbetet një ëndërr. Kapiteni i Ajaksit pritet të përfundojë në njërin ekip midis Barcelonës dhe PSG-së, kështu që bardhezinjtë po mendojnë alternativa të tjera për repartin e mbrojtjes. Një emër që ju pëlqen të…

Panik te Juventusi, aksidentohet sulmuesi i famshëm

Juventusi po përjeton një periudhë të vështirë rezultatesh dhe dëmtimesh. Kishte vite që bardhezinjtë nuk pësonin nga 3 gola në dy ndeshje rresht, ndërsa dëmtimet e Bonuçit, Barzaljit dhe Kielinit kanë dobësuar prapavijën e ekipit.…

Duglas Kosta i pafat, analizat japin lajmin e keq për Alegrin

Duglas Kosta po kalon një javë ferri. Pas dënimit me katër ndeshje pezullim, brazilianit i duhet të përballet dhe më një dëmtim të rëndë.  Mëngjarashi u dëmtua në sfidën ndaj Valencias dhe analizat mjekësore kanë konfirmuar se atij do t’i…

VIDEO | Duglas Kosta “kriminel”, ja si e respekton arbitri

Juventusi fitoi dje me Sasuolon, por vëmendjen e tërhoqi Douglas Kosta me gjestet e tij ndaj Di Françeskos së skuadrës mike. Braziliani ishte protagonist duke bërë gjithçka në fushë, përveçse të luante në fushë. Shtyrje, tentativë për të…

Duglas Kosta kërkon falje, por e pret dënim i rëndë

Duglas Kosta ka qenë ndër lojtarët më të mirë të Juventusit në këtë fillim sezoni. Por, sulmuesi braziliani mund t’i lëkunden pozitat në formacionin titullar, pas gjestit të shëmtuar që kreu në minutat e fundit të takimit ndaj Sasuolos, ku…

Merr fund, Douglas Kosta te Juventus

Operacioni për transferimin e Douglas Kostës te Bajerni është kryer me sukses dhe braziliani është i Juventusit. Bisedimet me drejtuesit e Bajernit kanë ecur shkëlqyeshëm dhe kjo e lejoi Bajernin të merrte Hamesin nga Bajerni. Douglas…

Bajerni nxjerr në shitje Kostën dhe Sançesin

Me kampionatin e përfunduar me triumf, Bajerni tani po mendon për merkaton, por duket se fillimisht do të punohet me largimet, para se të vendoset për blerjet e reja. Sipas asaj që shkruan e përditshmja gjermane “Bild”, klubi bavarezë ka…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online