Juve pazar te Bajerni, arrin marrëveshjen me Douglas Kostën

Douglas Kosta është pranë transferimit te Juventusi. Klubi italian ka dalë hapur dhe tashmë ka prioritet absolut mesfushorin brazilian.

Ditën e sotmr klubi torinez ka marrë aprovimin e futbollistit dhe ka gjetur marrëveshjen për 6 milionë euro në vit.

Tani nisin bisedimet me Bajernin, që ka vendosur një çmim prej 40 milionë eurosh plus bonuse, që e çojnë çmimin deri në 50 milionë, shifër e lartë për Juven, që kërkon ulje çmimi për futbollistin e Brazilit, i cili ka humbur vendin në formacionin bavarez.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online