Merr fund, Douglas Kosta te Juventus

0

Operacioni për transferimin e Douglas Kostës te Bajerni është kryer me sukses dhe braziliani është i Juventusit.

Bisedimet me drejtuesit e Bajernit kanë ecur shkëlqyeshëm dhe kjo e lejoi Bajernin të merrte Hamesin nga Bajerni.

Douglas Kosta kalon te Juventusi në huazim për 6 milionë euro, ndërsa do të bëhet detyrimisht bardhezi për 40 milionë euro të tjera, nëse përmbushen disa kushte, si numri i aktivizimeve, shkruan gianlucadimarzio.com.

Anësori i kombëtares së Brazilit do të jetë që sot në Torino, ku nesër do të kryejë kontrollet mjekësore.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online