Browsing Tag

Donjet Shkodra

Rexhinaldo: Faleminderit Shqipëri, këtu më solli… Shkodra!

Rexhinaldo fitoi Kupën e Shqipërisë me Kukësin, ndërkohë që me 13 golat e shënuar bëri për vete edhe “Këpucën e Artë”. Sulmuesi gjatë kësaj vere pati disa oferta dhe zgjodhi ta vazhdonte karrierën në Kazakistan, ku i është bashkuar Shakter…

E zyrtarizon edhe Kukësi, Donjet Shkodra lojtar i lirë

Nga Kukësi ka pasur disa largime, teksa i pari ishte sulmuesi Haris Harba. Më pas u “divorcuan” edhe Dino Shpehar e Vangjel Zguro. Me verilindorët e kishte mbyllur edhe mesfushori Donjet Shkodra, i cili nuk iu bashkua skuadrës në fazë në…