VIDEO | Shkodra ka gjetur shënjestrën, lëshon predhën e radhës

0

Donjet Shkodra ka gjetur rrugën e rrjetës për Shaktar Karagandi. Mesfushori,  i cili në Shqipëri është aktivizuar me Flamurtarin, Skënderbeun dhe Kukësin, ka gjetur rrugën e rrjetës në ndeshjen e skuadrës së tij ndaj Atyray.

Shkodra, në minutën e 22-të të takimit, shfrytëzoi një top të lënë në zonë nga skuadra mike dhe me një goditje të fortë me të majtën e dërgoi topin drejt e në rrjetë. Goli i tij i dha avantazhin Shaktar Karagandit. Miqtë kanë barazuar në të 64’ më anë të Bjedov.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.