“Njësoj si mrekullia e Shën Xhenaros”, Maradona “bekon” ardhjen e De Rosit

Daniele De Rosi i ka surprizuar të gjithë me zgjedhjen për të vazhduar karrierën te Boka…

Maradona i tërbuar: Bij k******, po ofendoni fanellën e Argjentinës!

Argjentina e nisi me një humbje Kupën e Amerikës. 0-2 u mposhtën djemtë e Skalonit nga…

“Detyrohet” të japë dorëheqjen, Maradona e mbyll me Dorados

Problemet fizike e kanë detyruar Diego Maradonën që të tërhiqet. Legjenda e futbollit nuk është më…

Surprizë e hidhur për Maradonën, arrestohet sapo shkel në Argjentinë!

Diego Maradona është rikthyer në Argjentinë, por është gjendur përpara një situate aspak të mirë. Legjenda…

“Amerikanët bëjnë si sherifat e botës, presidenti kukull s’ka shanse me ne!”

Federata meksikane e futbollit ka nisur një hetim kundrejt Diego Maradonës. Legjenda argjentinase dhe trajneri i…

“Rivalët që kam pasur?”, Maradona rreshton të mëdhenjtë e epokës së tij

Kritikat për mendimet që shpreh, shpeshherë të drejta e herë të tjera fare jo, mund të…

Aguero jashtë, shpërthen Maradona: Mos Skaloni nuk ka televizor?!

Lionel Skaloni shpalli listën e lojtarëve të grumbulluar për miqësoret e marsit kundër Venezuelës dhe Marokut.…

“Unë, Van Basten dhe Rud Gulit në një dhomë si qentë! Boban, të ftoj në ring!”

Diego Maradona rikthehet të sulmojë FIFA-n. Legjenda argjentinase nuk kursen asnjë, që nga presidenti Infantino te…

Maradona apo Mesi? Legjenda Ferguson i vë “kapakun”

Kush ishte më i miri? Maradona apo Lionel Mesi… Kjo pyetje del hera herës në çdo…

Mbështetja për Kulibali, Maradona: Jam ofenduar dhe unë me kore raciste

Nëse përmend Napolin të vjen ndërmend Diego Armando Maradona dhe e kundërta. Legjenda argjentinase luajti për…

VIDEO | Kore kundër nga tifozët e tij, Maradona tenton të përleshet me ta!

Diego Maradona nuk ia doli dot për fare pak të kalonte Dorados Sinaloan në elitën e…

VIDEO | Festë e çmendur dhe origjinale, kualifikohet ekipi i Maradonës

Dorados Sinaloa arriti një kualifikim shumë të rëndësishëm përballë FC Huarez. Ekipi i Diego Maradonës humbi…

Maradona: Skaloni dëshiron të shkojë në Botëror? Në atë të motoçiklizmit, po!

Lionel Skaloni e nisi punën si trajner i përkohshëm i Argjentinës, por mesa duket do të…

Reagon Maradona: Kush e përmendi Mesin? Është më i miri, por duan të na përçajnë!

Diego Maradona kritikoi Leo Mesin përpara disa ditësh, duke u shprehur për yllin e Barcelonës se…

VIDEO | Tani e ka vulosur, Maradona është i “çmendur”

Dorados Sinaloa arriti një fitore me rezultatin 2-3 përballë Zakatekas Mineros, ekip që renditet në vendin…

Kushëriri i Mesit replikon me Maradonën: Injorancë të kritikosh më të mirin!

Diego Maradona lëshoi kritika të forta ndaj Leo Mesit gjatë ditës së djeshme, duke pretenduar se…

Humbja dhe shpërthimi i Maradonës: Futboll barbar, arbitri e humbi kontrollin e ndeshjes!

Diego Maradona ka pësuar humbjen e parë në Meksikë dhe ka shpërthyer në akuza kundrejt arbitrit…

Probleme për skuadrën e Maradonës, stadiumi kthehet në… pishinë!

Kalimi i Diego Maradonës në stolin e klubit meksikan, Dorados de Sinaloa, ka sjellë kritika dhe…

Maradona debuton me fitore në Meksikë: Disa thonin që nuk bëja për asgjë…

Debutim me fitore për Diego Maradonën në pankinën e Dorados Sinaloa. Ekipi i drejtuar nga legjenda…

Shpërthen Maradona: Pse nuk më llogarisin për stolin e Argjentinës?

Diego Maradona, presidenti i ekipit bjellorus të Dinamos së Brestit, është i mërzitur me gazetarët sportiv…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online