“Faleminderit për gjithçka”, Dermaku ndahet me Kozencën

Kastriot Dermaku realizoi ëndrrën e tij të madhe duke u transferuar në Serie A. Mbrojtësit shqiptar…

Kontratë 3-vjeçare në Serie A, çfarë oferte për Dermakun

Kastrioti Dermaku e ka mbyllur njëherë e mirë me Kozencën. Qendërmbrojtësi shqiptar synon të firmosë me…

Rinovimi dhe kombëtarja, Dermaku: E komplikuar, pres telefonatën e Rejës

Kastriot Dermaku ishte heroi i Kozencës në takimin e djeshëm ndaj Specias ku shënoi golin e…

VIDEO | Dermaku i jep tri pikë Kozencës, Ndoj e Memolla përballen si “spektatorë”

Kastriot Dermaku shënoi golin e parë në Serie B në takimin e sotëm, ku skuadra e…

Memushaj e Ndoj shijojnë triumfin, Dermaku “përgëzohet” për kartonin e kuq  

Ndeshjet e ditës së sotme kanë rezervuar nga tri pikë për të gjitha skuadrat e Serie…

“Shpërthimi” i Dermakut, drejtori i Kozencës sqaron të ardhmen e mbrojtësit

Mbrojtësi shqiptar Kastriot Dermaku ka qenë një ndër lojtarët më të mirë të skuadrës së Kozencës…

Muçolli gjen rrjetën, paraqitje pozitive dhe për dyshen kuqezi

Kastriot Dermaku dhe Federik Veseli kanë bërë paraqitje shumë të mira në prapavijën e skuadrave të…

Dermaku i shkëlqyer, asist vendimtar në Verona (VIDEO)

Kastriot Dermaku tashmë nuk ka më nevojë për reklamë dhe për vëzhgim, sepse e ka treguar…

Shqiptarët në Serie B, statistika të kënaqshme në fazën e parë

Shumë futbollistë shqiptarë zgjedhin shtetin fqinj, Italinë për të vazhduar karrierën e tyre dhe lojtarët kuqezi…

Ndoj dhe Breshia “marshojnë” drejt Serie A, Dermaku mjaftohet me një pikë

Emanuele Ndoj luajti për 90 minuta në fitoren dramatike të Breshias ndaj Leçes. Përballja midis dy…

Dermaku dhe Ismajli, tani nuk ka më kthim pas

Kastriot Dermaku dhe Ardian Ismajli janë përfolur shumë në javët e fundit, pasi preferuan që të…

Memushaj e Dermaku ndahen me nga një pikë, sa pak minuta për Gurin

Kastriot Dermaku dhe Ledian Memushaj kanë qenë kundërshtarë për 90-minuta në përballjen midis Kozencës dhe Peskarës,…

Berisha shkëlqen në fitoren e Atalantës, Memushaj pëson disfatën e parë

Atalanta ka mundur Parmën në shtëpi me rezultatin 3-0. Trajneri i bergamaskëve i besoi që nga…

Dermaku kthehet në Lega Pro, Empoli nuk ia dha shansin

Kastriot Dermaku është transferuar zyrtarisht nga Empoli te Kozenca, duke u kthyer në Lega pro, aty…

Dermaku grumbullohet nga Empoli, nuk ka më huazim

Empoli e ka vendosur: Kastriot Dermaku meriton një shans, pas një sezoni fantastik në huazim te…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online