“Shoku ynë Tili”, mesazhi i Partizanit për Tiranën

Derbi ka nisur nga rrjetet sociale. Fanatics me emërtim të ri për kundërshtarët, Guerrils me njoftim…

“Kërcënimet” në prag të derbit, “sms” sulmuesish

E premte, ora 19:45. “Selman Stërmasi” pret derbin e kryeqytetit. Tirana dhe Partizani kërkojnë tre pikët.…

Ze Maria: Çdo moment mendojmë për derbin, kam dilema për sulmin

Trajneri i Tiranës, Ze Maria, ka folur para gazetarëve pas përfundimit të takimit ndaj Ilirisë, që…

Afrohet derbi, publikohen çmimet e biletave

Klubi i Tiranës është skuadra pritëse në derbin e fazës së parë, bardheblutë kanë publikuar ost…

VIDEO | Derbi bardheblu dhe “shifrat e zeza”, si kanë ndryshuar Tirana e Partizani!  

Fitorja e fundit në derbi për Tiranën ka qenë mjaft e bukur. Atë vit bardheblutë rrezikonin…

Njoftime kudo në kryeqytet, Fanatics duan derbin me çdo kusht

Shkurt 2014. Tirana regjistroi fitoren e fundit në derbi me Partizanin dhe të premten kërkon triumfin.…

“Tirona Fanatics” ndez derbin, shpik emër të ri për Partizanin

Derbi i ka mundur shumë kryeqytetit, por dhe futbollit shqiptar në tërësi. Si partizani dhe Tirana…

Ze Maria e ka me gjyqtarin: Na penalizoi në tre raste, derbi ndeshja më e lehtë

Trajneri i Tiranës foli në emisionin ‘Gol pas Goli” më Supersport,ku komentoi barazimin me Skënderbeun. Tekniku…

Java e derbit, plan ndryshe për Superioren

Ende nuk është mbyllur java e pestë e Kategorisë Superiore, por ndërkohë ka dalë plani për…

“Selman Stërmasi” plot, por tifozët presin…derbin

Kampionati shqiptar do dhe pak dot që të vijë dhe një pjesë të madhe të tifozëve…

Derbi i kryeqytetit, ideja për ta rikthyer që këtë sezon

Ajo që është konsideruar ndeshja me e bujshme e futbollit shqiptar prej me shumë 7 dekadash,…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online