Kutrone “kurbani” i parë, Milani bën gati blerjen rekord

Skuadra e Milanit nuk ka qenë shumë aktive në merkato. Megjithatë, periudha e transferimeve s’do të…

VIDEO | Muaj “thatësirë”, Kutrone rikthehet te goli

Italia U21 ka shënuar dhe golin e dytë përballë Belgjikës. Ka qenë sulmuesi i Milanit, Patrik…

Milani sakrifikon Kutronen, kërkon me çdo kusht mesfushorin!

Mesfusha është reparti kryesor ku do të fokusohet merkato e Milanit gjatë kësaj merkatos së kësaj…

Krisje midis Milanit dhe Kutrones, agjenti i lojtarit “fut xixa”

Patrik Kutrone nënshkroi një kontratë të re me Milanit, prej secilës do të përfitojë rreth 2…

Kutrone drejt Madridit? I ati i tij takohet me drejtuesit spanjollë

Patrik Kutrone është një prej talenteve më të kërkuar në merkato, pasi ylli i Milanit ka…

Kutrone “harron” Higuainin: Dua fanellën me numër 9!

Sulmuesi i talentuar i Milanit, Patrik Kutrone ka folur sot për “SkySport”, ku ka prekur disa…

“Shterpësia” e sulmuesve dhe incidenti me Kutronen, Gatuzo merr fjalën

Filipo Inzagi arriti ta neutralizonte më së miri Milanin e drejtuar nga miku i tij i…

Gatuzo i mrekulluar pas Kutrones: Ai djalosh ka “zjarr” në vena!

Milani mori një fitore mjaft të rëndësishme ndaj Parmës në “San Siro”, teksa përmbysi disavantazhin 0-1…

Më në fund lajme të mira për Gatuzon, tre lojtarë lënë pas dëmtimet

Milani e sheh veten mjaft në vështirësi kohët e fundit, më së shumti jo për rezultatet…

Higuain në luftë me kohën, Kutrone i paduruar

Milan mori një fitore “in extremis” ndaj Udinezes në transfertë, ndeshjen e fundjavës që lamë pas,…

Milani në ankth për Kutronen, sulmuesi dëmtohet ndaj Shqipërisë

Sulmuesi i Milanit, Patrik Kutrone, ka pësuar një dëmtim në miqësoren e Italisë U21 ndaj Shqipërisë.…

Video | Kutrone çon në këmbë San Siron, Milani në festë

Milani është rikthyer te fitorja dhe çfarë fitoreje se. Në një  90-minutësh plot me shpërdorime nga…

Zbulimi i Milanit, Kutrone paguhet pak më shumë se disa nga yjet e Superiores shqiptare

Këtë verë Milani ka zbuluar sulmuesin Patrik Kutrone. Ka shënuar “lumë” golash me ekipet e moshave,…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online