VIDEO | Muaj “thatësirë”, Kutrone rikthehet te goli

0

Italia U21 ka shënuar dhe golin e dytë përballë Belgjikës. Ka qenë sulmuesi i Milanit, Patrik Kutrone, ai që ka gjetur rrugën e rrjetës për “Axurrët”. Në minutën e 53’, numri 9 i Italisë merr një pasim të bukur nga mesfushori Pelegrini dhe mposht portierin belg me një gjuajtje me kokë.

Belgjikë U21 – Itali U21  0-2
Barela 44’, Kutrone 53’

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.