Surpriza e radhës nga Tare, një kapiten nga Premier Liga për Lacion

Sergej Milinkoviç-Saviç do të shitet nga Lacio me shumë mundësi dhe Igli Tare po kërkon zëvendësuesin…

Emri i fundit për sulmin, Napoli hap thesin për afrikanin

Napoli po kërkon prej kohësh një sulmues dhe nënkampionët e Italisë

“Jam ambicioz, dua Champions-in”, ylli i Premier League konfirmon largimin

Kristal Palas edhe pse pa dëshirë, pritet të privohet nga shërbimet e Uilfred Zaha. Klubi londinez…

Goditja e dytë e Junajtid, siguron shërbimet e zbulimit të sezonit

Ole Gunar Solskjaer ka përforcuar repartin e mbrojtjes. Mançester Junajtid ka arritur akordin me Kristal Palas…

Çfarë çmendurie, Junajtid përfiton 20 mln sterlina pa bërë asgjë!

Mançester Junajtid është një nga skuadrat më të vlefshme në botë dhe “Djajtë e Kuq” vazhdojnë…

PSG gati për çmendurinë e radhës, synohet ish-lojtari i Junajtid

PSG nuk ka ndërmend të ndalë shpenzimet e çmendura. Sipas medies angleze “Daily Express”, klubi parisien…

“Junajtid donte të më shkatërronte, kur futen edhe Januzajn para meje… !”

Vilfrid Zaha po zhvillon një sezon shumë të mirë në aspektin personal. 8 gola dhe po…

VIDEO | Tri gola për vendin e parë, Siti pret dhurata nga Çelsi

Mançester Siti ka reaguar pas humbjes kundër Totenhemit në Champions. Ekipi i Guardiolës siguroi një fitore…

Gati milionat për shqiptarët, Mihaj dhe Rashica në radar

Enea Mihaj dhe Milot Rashica janë dy lojtarët shqiptarë që po shkëlqejnë me skuadra e tyre.…

Pasuesi i Pulisiç është piketuar, shifër rekord nga Dormundi

Borusia e Dortmundit kërkon të përforcohet dhe sytë i ka hedhur në Premier Ligë. Verdhezinjtë kanë…

VIDEO | Liverpuli përmbys me spektakël, Junajtid i pandalshëm

Janë luajtur pjesa më e madhe e ndeshjeve të vlefshme për javën e 23-të të Premier…

Humanizëm anglez, nisma e Kristal Palas i emocionon të gjithë!

Futbolli anglez nuk rresht kurrë së surprizuari. Në ishull kanë një tjetër mënyrë të shijimit të…

VIDEO | Çelsi kalon transfertën e Kristal Palasit, Kante mjafton për Sarrin

Çelsi ka arritur të marrë një triumf mjaft të rëndësishëm në fushën e vështirë të Kristal…

“Pleqtë” shkruajnë historinë, ndeshje e veçantë në Premier Ligë

Premier Liga zhvilloi të mërkurën shumicën e ndeshjeve të vlefshme për javën e 19-të. Kristal Palas-Kardif…

VIDEO | Ndër më të bukurit në histori, goli i Tousend do t’ju lërë pa fjalë

Mançester Siti pësoi një disfatë shokuese në “Etihad” pasditen e sotme, përballë Kristal Palas, ku ndeshja…

“Çmendet” Roma, 30 milionë euro për mbrojtësin… 28-vjeçar

Me merkaton e janarit në prag, klubet kanë nisur të mendojnë në lidhje me përforcimet e…

VIDEO | Çelsi bën detyrën, kundër Kristal Palas vendosin spanjollët

Çelsi ka triumfuar në shtëpi ndaj Kristal Palas, duke u bashkuar me Liverpulin e vendit të…

HISTORIA | Kur makthi i lë vendin përrallës, rrëfimi rrëqethës i Mamadu Sako

Ishte dita e 14-të e qershorit të vitit 2007. Ndoshta do të mbahet mend si dita…

Zyrtare: Zaha nuk tradhton, nënshkruan kontratë milionere

Në vitin 2013 Mançester Junajtid bleu një djalosh të ri nga Kardifi për 11.8 milionë euro:…

Një Oskar për Frank De Bur: pushohet nga puna për 77 ditë!

E pabesueshme: Frank De Bur ia doli mbanë të përsëritë vetveten, një vit pas dështimit kolosal…

Pas makthit Inter, Frank de Bur e nis nga Premier Liga angleze

Frank de Bur është emëruar sot trajner i Kristal Palasit në Angli. Klubi i Premier Ligës…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online