Meta me tifozët e Celtic, jehonë në mediat prestigjioze botërore

Video e Presidentit të Shqipërisë, Ilir Meta duke festuar me tifozët e Celtic para sfidës së…

“Na solli fat”, tifozët e Celtic FC mësyjnë Twitter-in e Metës me “like & share”

Tifozët skocezë të Celtic kanë “mësyrë” profilin zyrtar në rrjetin social “Twitter” të Presidentit të Shqipërisë,…

E kërkon Arsenali, ylli skocez del kundër klubit dhe lë stërvitjen!

Sot në futboll, duket se forcën më të madhe e kanë futbollistët. Edhe pse janë nën…

Selltik nuk toleron, talenti i mbrojtjes s’lëshohet pa 25 milionë paundë

Talenti skocez i Selltikut, Kieran Tierni, është kthyer në një lojtar të shumëkërkuar nga ekipet e …

Dominim i Selltikut, dopieta e Eduard i siguron tripletën këtë sezon

Selltiku ka fituar sot Kupën e Skocisë, duke triumfuar me përmbysje 1-2 përballë Hearts. Edhe pse…

VIDEO | Spektakël nga talenti i Selltikut, një Dembele i ri shkëlqen në Skoci

Tri vite më parë, Karamoko Dembele, mori vëmendjen e të gjithë medieve botërore. Asokohe ishte vetëm…

Brendan Roxhers në luftë arbitrat skocezë: Janë amatorë!

Trajneri i kampionëve Gllazgou Selltik, Brendan Roxhers ka bërë disa deklarata ironizuese ndaj arbitrave të kampionatit…

PSG s’ka vend për djalin e legjendës, Ueah pranë huazimit te rivalët e Grezdës

Timoti Ueah, do të largohet gjatë muajit janar nga skuadra e PSG-së. Djali i fituesit të…

“Komploti” i Red Bullit prishet nga një gjigant norvegjez, festë në Skoci!

Që kur u hodh shorti i grupeve në Europa League dhe Red Bull Salcburg u vendos…

Derbi është i Seltikut, Xherard pëson humbjen e parë

Derbi i madh i Skocisë, mes Seltik e FC Reinxhers, ngjallte interes të jashtëzakonshëm pasditen e…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online