Browsing Tag

Bekam

Dy blerje historike, Dejvid Bekam befason me Interin e tij

Dejvid Bekam është president i Inter Majemit në Amerikë dhe ka nisur punën për të përforcuar skuadrën, në mënyrë që të rivalizojë me ekipet më të mira në MLS sezonin e ardhshëm. Kjo merkato është e para e plotë për ish-futbollistin anglez,…

Bekam tashmë pronar klubi, shpenzon 150 milionë dollarë

Dejvid Bekam ka vendosur t’i rikthehet futbollit, jo si lojtar ose trajner, por si pronar i një klubi. Ish-futbollisti anglez, i cili ka grumbulluar një pasuri prej qindra miliona dollarësh ka vënë në jetë projektin e tij më të ri, një klub…