Browsing Tag

Baloteli

Baloteli në telashe, basti i çmendur i hap punë me policinë

Mario Baloteli mori si shumë herë vëmendjet e medieve anembanë botës për shkak të një ngjarje tejet të çuditshme ku protagonist ishte vetë ai. Sulmuesi italian shpërndau në llogarinë e tij një “Instagram” një video ku i premtoi një personi…

Mançini zbulon të përzgjedhurit, Baloteli jashtë liste

Roberto Mançini ka bërë publike listën me të grumbulluarit për ndeshjet e muajit qershor, ku Italia do të vihet përballë Bosnjës dhe Greqisë në kuadër të kualifikueseve të “Euro 2020”. Siç është bërë traditë në “epokën” Mançini, lista është…

Baloteli mesazh Mançinit: Tani mendoj vetëm për Italinë

Transferimi te Olimpiku i Marsejës ka “ringjallur” Mario Balotelin. Sulmuesi italian ka shënuar pesë gola në gjashtë paraqitje me skuadrën franceze, duke treguar një formë të mahnitshme. Goli i fundit erdhi ditën e djeshme në ndeshjen…

E ardhmja e Balotelit? Presidenti i Nicës sqaron gjithçka

Sezoni i tretë i Mario Balotelit në Francë, po rezulton një katastrofë e vërtetë. Zero gola, probleme me trajnerin, zënka me shokët e ekipit dhe një raport inekzistent me presidentin e Zhan-Pier Riviere. Ka qenë pikërisht ky i fundit që ka…