Mposhti dy herë kancerin, mbrojtësi i Bilbaos firmos kontratën 7-vjeçare

Futbollisti i Atletiko Bilbao, Jeraj Alvarez, është ndër ata lojtarë që e meritojnë plotësisht të quhen…

Goditje e rëndë për Solskjaer, spanjolli largohet me parametra zero

Ander Herrera do të largohet në fund të sezonit nga Mançester Junajtid pas 5 sezoneve të…

VIDEO | Asisti i portierit bask dhe… rekordi i shekullit!

Atletik Bilbao e nisi vitin 2019 me një fitore tepër të rëndësishme në një transfertë të…

VIDEO | Metodë e re për 11-metërshat, Aduriz i habit të gjithë

Atletik Bilbao nuk po kalon një moment të mirë këtë sezon, ku ecuria e baskëve ka…

VIDEO | Bilbao në krizë, vetëm “X” me Getafen

Athletik Bilbao po përjeton një krizë të thellë, pasi prej 12 ndeshjesh në La Liga nuk…

Thyhet rekordi i Alisonit, Kepa bëhet portieri më i shtrenjtë në botë

Kepa Arrizabalaga është lojtari më i ri i skuadrës së Çelsit. Në mëngjesin e sotëm është…

Mbrojtësi me tumor, Atletik Bilbao bën një gjest unik

Atletik Bilbao është një klub i veçantë, i famshëm në gjithë botën për faktin se historikisht…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online