“Arena Kombëtare” dhe emri i ri, FSHF vjen me një lajmërim të rëndësishëm

Punimet në stadiumin e ri kombëtar vazhdojnë dhe ndodhen në fazën e fundit të tyre. Të…

VIDEO | Lëvizja e fundit, “Arena kombëtare” gati në gusht?

Shqipëria në shtator mund të ketë gati një stadium të ri. Punimet tek “Arena Kombëtare” janë…

Kosto e “Arenës Kombëtare” dhe problemi me Bashkinë, Dervishi sqaron

Anëtari i komitetit ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit, Arben Dervishi, ka qenë i ftuar në…

Ngërç për “Arenën Kombëtare”, varet nga Bashkia Tiranë

“Arena Kombëtare” mund të jetë gati në muajin shtator, por ka një problem në lidhje me…

70 milionë stadium dhe gjithçka nuk dini, Dervishi zbërthen “Arenën Kombëtare”

Arben Dervishi, anëtar i Komitetit Ekzekutiv, si dhe i njohur si inxhinier, ka “çmontuar” stadiumin “Arena…

“Arena Kombëtare nuk do jetë gati në kohë”, Duka e bën zyrtare

Stadiumi “Arena Kombëtare” nuk do të jetë gati për ndeshjen e Shqipërisë kundër Moldavisë. Presidenti i…

“Arena Kombëtare” pezull, ja kur do të përfundojnë punimet

Stadiumi i ri i kombëtares së Shqipërisë, “Arena Kombëtare”, është në fazën përfundimtare të veprimeve. Puna…

VIDEO | Ndërprerja e punimeve në “Arena Kombëtare”, pamjet flasin vetë

Të gjithë presin me padurim ndërtimin e stadiumit “Arena Kombëtare”, që do të jetë edhe shtëpia…

Humb jetën punëtori i “Arenës Kombëtare”, policia nis hetimet

Një ngjarje me pasojë vdekjen e një punëtori ka ndodhur paraditen e së shtunës në ambientet…

FSHF njofton UEFA-n, “Arena Kombëtare” inaugurohet në qershor

Shtëpia e re e kombëtares shqiptare do të inaugurohet më datë 11 qershor. Prej kohësh FSHF…

Kryeministri Rama viziton “Arenën Kombëtare”, “thumbon” Juventusin në videon nga kantieri

Kryeministri  i Shqipërisë Edi Rama, ka qenë sot i pranishëm në kantierin e stadiumit “Arena Kombëtare”.…

Batutat e Dukës: Kaq të bukura sa janë zyrat, do nxjerrin ligj të na i marrin!

Presidenti i Federatës së Futbollit Armand Duka ka vizituar sot kompleksin ku po ndërtohet selia e…

FOTO E VIDEO | Punimet në “Arenën Kombëtare”, mbulohet 80% e stadiumit

Arena Kombëtare është drejt përfundimit, edhe pse në javët e fundit është vënë në pikëpyetje nëse…

FOTO & VIDEO | Zhvillime të mëdha nga Arena Kombëtare

Kombëtarja e Shqipërisë shumë shpejt do të ketë gati shtëpinë e saj të re. Në kryeqytet…

“Arena Kombëtare” avancon, Duka: Pas një viti gati për ndeshje

Sot paradite kreu i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, ka inspektuar punimet në stadiumin e…

Arena Kombëtare, gati në vjeshtën e vitit 2018

“Arena Kombëtare” do të jetë gati pas 15 muajsh, pra në vjeshtën e vitit 2018. Ky…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online