Browsing Tag

Arber Cyrbja

Çyrbja e ndan mendjen, zbulohet e ardhmja e tij

Arbër Çyrbja para disa ditësh zyrtarizoi largimin nga Kukësi dhe e ardhmja e tij është te skuadra e Teutës. Ditën e sotme pritet që të zyrtarizohet gjithçka dhe sulmuesi anësor do të kthehet pas një sezoni aty ku edhe ka regjistruar…

Ndërprerje me mirëkuptim, Kukësi zyrtarizon ndarjen

Kukësit ka zyrtarizuar me anë të një komunikate në sajtin e klubit largimin e futbollistit Arbër Çyrbja. Marrëveshja mes klubit dhe mesfushorit shijakas është ndërprerë me mirëkuptim. Çyrbja u ble një vit më parë nga skuadra e Teutës,…

Çyrbja: Askush nuk e përjeton mirë largimin e Musollit

Arbër Çyrbja u transferua këtë verë nga Teuta te Kukësi. Verilindorët paguan jo pak, por plot 50 mijë euro për kartonin e anësorit. Deri më tani ai nuk ka qenë në lartësinë që të gjithë prisnin dhe vetë lojtari jep një shpjegim për arsyet…

Theu disiplinën, Arbër Çyrbja përfundon te Kukësi B

Kukësi, edhe pse fitoi ndeshjen e fundit me Laçin, nuk ka qetësinë e duhur. Një nga lojtarët e blerë gjatë kësaj vere, Arbër Çyrbja, është dënuar për t’u stërvitur me ekipin B. Lajmi raportohet nga “Supersport” dhe thuhet dhe mesfushori e…

Çyrbja i qartë: Flamurtari? Ne kudo shkojmë për 3 pikët

Kukësi përballet nesër me Flamurtarin, ndërkohë që nisja e kampionatit për verilindorët nuk ishte më e mira. Barazimi me Laçin nuk është pritur mirë, por tashmë nuk ndryshohet dot gjë. Mesfushori Arbër Çyrbja, ka folur për takimin e parë.…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online