Lila replikon me Braçen: Politika kujtohet vetëm kur shkojmë në Europian

Andi Lila ka reaguar me anë një postimi në rrjetet sociale në lidhje me një reagim…

Lila: Futbollistët mund të trokasin në derën tonë, ja problematikat kryesore

Futbollisti i kombëtares tanimë flet si kryetar i Sindikatës së futbollistëve

Andi Lila lojtar i lirë, Tirana e pret krahëhapur

Pas Janina nuk ia doli të mbijetonte në elitën e futbollit grek vjet, ndërkohë që edhe…

Lila: Tirana histori më vete, nuk bie! Ju tregoj rrugën e titullit

Andi Lila përfiton gjithmonë të shohë ndonjë ndeshje të Superiores. Lojtari i PAS Janinës, i cili…

Lila: Hera e parë që më ndodh kjo gjë, shpresoj të vazhdojmë traditën

Andi Lila u detyra të largohet nga grumbullimi i kombëtares. Një rezonancë e bërë ditën e…

Dëmtimet sërish problem, Panuçi me “dhimbje koke”

Shqipëria luan të premten me Turqinë, ndërsa tre ditë më pas me Andorrën. Kuqezinjtë janë grumbulluar…

Guri e Basha zëvendësues, Lila i gëzohet pikës nga stoli

Sindrit Guri nuk ka mundur ta ndihmojë Ostenden në shmangien e humbjes kundër Gent, skuadër që…

“Ah sikur të kishte flokë arbitri!”, Lila e Xhaja “replikojnë” me Osmanin

Tefik Osmani është nga ata të cilit duhet t’i lësh një gazetar ta kontrollojë vetëm ccfarë…

E mira i rikthehet me respekt, Andi Lila falënderon

Andi Lila duket se e ka marrë dhuratën për vitin e ri, të cilën e ka…

Lila: Mund të bëjmë historinë sërish, dua të luaj edhe 70 ndeshje me kombëtaren!

“Nga ana personale ka qenë një vit, pozitiv. Nuk kam pasur dëmtime. Kishte gjëra pozitive, ashtu…

Lila: Grup i mirë, me Francën kemi bërë ndeshje spektakolare

Andi Lila ka komentuar shortin për “Supersport” menjëherë sapo kuqezinjtë kanë njohur rivalët e tyre. Mbrojtësi…

VIDEO | Durmishaj rikthehet te goli, por në fund feston Larisa e Andonit

Panionis, ku aktivizohet sulmuesi ynë kuqezi Fiorin Durmishaj, udhëtonte sot për të luajtur në transfertën ndaj…

Lila: Çdo ditë me kombëtaren është speciale, japim 200% me Skocinë

Andi Lila ka folur në konferencën për shtyp para ndeshjes kundër Izraelit, që zhvillohet me datë…

VIDEO | Andoni e Sahiti fitojnë derbin me Lilën, Hasani mahnit Hungarinë

Florent Hasani, ish-mesfushori i Vushtrrisë dhe Trepccës ’89, ka qenë vendimtar për Diosgior në ndeshjen kundër…

Andi Lila u “zbërthen” Tramexanin qipriotëve

Paolo Tramexani mori një ofertë nga Qipro dhe nuk e ka refuzuar. Ish-krahu i djathtë i…

Humori i Andi Lilës: Të hapim kutitë, dua të arrij Klod Duron

Andi Lila është gjithnjë në humor. Edhe në prononcimin e tij pas ndeshjes për “Supersport” ka…

Lila: Kombëtarja më lë pa gjumë, të rinjtë kanë kualitet

Andi Lila është lojtari që numëron më shumë ndeshje me kombëtaren dhe doli në konferencë së…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online