Kontrata më e çuditshme në planet, mësoni çmendurinë rumune

Klubi rumun i Dinamos së Bukureshtit po merr vëmendje nga mediet botërore për shkak të një…

E papritur, mbrojtësit të kombëtares i ndërpritet kontrata

Largimi i trajnerit Mirçea Redniç nga stoli i Dinamos së Bukureshtit ka sjellë pasoja të rënda…

Lista drejt ndryshimit, tre lojtarë shqetësojnë kombëtaren

Lista me 29 lojtarët e grumbulluar nga Edi Reja duket se do të ndryshojë duke filluar…

Aliji merr ftesën, Reja duhet të zgjedhë “planin B”

Këtë të hënë trajneri i kombëtares shqiptare, Edi Reja, do zbulojë 23  futbollistët e grumbulluar për…

VIDEO: Gola dhe asiste, fundjava nis mbarë për legjionarët

Fundjava na servit një numër të madh ndeshjesh dhe një numër edhe po aq të madh…

Aliji rrëfen jetën pas vdekjes së babait: S’e kam marrë akoma veten

2018-ta ka qenë viti më i vështir në jetën Naser Alijit. Mbrojtësi i kombëtares shqiptare humbi…

VIDEO | Sahiti gjen golin e parë “bullgar”, Kabashi rikthehet pas një viti

Dinamo e Bukureshtit mundi Poli Iashin në transfertë me rezultatin minimal 0 – 1. Në këtë…

Transfertë “ferri” për Abrashin, Aliji dhe Kabashi gëzojnë në Rumani

Amir Abrashi ka kaluar një 90 minutësh aspak të këndshëm, teksa skuadra e tij është mundur…

Uzuni rrezikon Europën, Aliji shkëlqen sërish në Rumani

Edhe pse sot ka qenë një ditë jo shumë e ngarkuar me ndeshje në kampionatet europiane,…

Dalipi i zhgënjyer nga Aliji: Duhej Trashi, vetëm ai bën diferencën

Ish-trajneri i Partizanit, Klevis Dalipi, ishte ftuar në emisionin “Kampionët” në “Vizion Plus”. Tekniku 43-vjeçar diskutoi…

Legjionarët: Durmishaj mposht Kaçen, Uzuni dhe Aliji titullarë

Në kampionatin grek të futbollit, u luaj një derbi mes shqiptarëve, me Panioniosin që priti Panathinaikosin.…

Sfidë shqiptarësh në Rumani, Aliji triumfon përballë Qakës

Ndeshja mes Dinamo Bukureshtit dhe Poli Iashit pa dy futbollistë shqiptarë të vihen kundër njëri-tjetrit, Naser…

Makthi pafund i Alijit: Kam ndaluar së ëndërruari, Llullaku më sugjeroi Rumaninë

Naser Aliji është gati të fillojë aventurën e re te Dinamo e Bukureshtit. Në një intervistë…

Ndryshon konkurrenca për Alijin, tani vihet përballë një anglezi

Mbrojtësi i kombëtares sonë, Naser Aliji, ende nuk ka debutuar me fanellën e Dinamos së Bukureshtit.…

Pa gola finalja e parë, Alijin e ndal shtylla

Virtus Entela e shmangu rënien direkte nga Seria B falë fitores në fushën e Novarës javën…

Shkëlqen Veseli, triumf ndaj Bashës dhe vendi i dytë

Një numër i madh lojtarësh shqiptarë në Serinë B, por sot ka festuar vetëm Frederik Veseli,…

Naser Aliji tenton sërish në Zvicër, në provë te ekipi “shqiptar”

Naser Aliji do të tentojë të kthehet në aktivitet në pjesën e dytë të sezonit, pasi…

Ndodh ajo që pritej, Lautern largon Alijin

U mundua gjithë verën t’i gjente sistemim, u fol edhe për huazim në Poloni, por në…

Naser Aliji refuzoi ofertë nga Polonia

Pas Armando Sadikut, në Poloni mund të shkonte edhe Naser Aliji. Mbrojtësi i majtë i kombëtares…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online