“Mund të pasojë Lorik Canën”, mbrojtësi përfshihet mes talenteve më premtues!

Një ndër futbollistët më të talentuar dhe më premtues të Kombëtares sonë thuhet se është Enea…

Ajeti: Një atmosferë e tillë mungonte prej kohësh, ju tregoj forcën tonë!

Pas sulmuesit Cikalleshi ka qenë radha e Arlind Ajetit për të dalë përpara mediave. Mbrojtësi i…

Cikalleshi: Ndihet fillimi i diçkaje të re, ta konkretizojmë punën në dy ndeshjet e radhës!

Kombëtarja jonë vijon përgatitjet për dy sfidat ndaj Islandës dhe Moldavisë. Në kuadër të ndeshjeve, në…

Veseli: Kënaqemi me gjashtë pikë, Islanda nuk është ai ekip që ka qenë!

Në konferencën e sotme për shtyp, së bashku me Bekim Balajn ishte edhe Frederik Veseli. Pikërisht…

Roshi “shkelm” të shkuarës: Respekt për Panuçin, të shohim përpara!

Kombëtarja jonë po zhvillon përgatitjet për ndeshjet ndaj Islandës dhe Moldavisë. Në kuadër të këtyre dy…

Reja: Luaj me dy sulmues, shkopin e përdor kur duhet!

Ndeshjet ndaj Islandës dhe Moldavisë janë në prag për kombetaren tonë dhe përgatitjet kanë nisur. Ditën…

Shpallet lista: Kthehet Cikalleshi, mungojnë dy yjet e Serisë A

Kombëtarja jonë po bën përgatitjet në kuadër të ndeshjeve të rëndësishme ndaj Islandës dhe Moldavisë. Pak…

Shqipëria U18, lojtarë edhe nga Sampdoria e Monako

Kombëtarja jonë U-18 do të zhvillojë një turne në Rijeka, që nis në datën 27 maj…

De Biazi aplikon për punë, pret përgjigje nga Azia

Xhani De Biazi është padyshim një ndër trajnerët më të dashur për ne, kjo dhe për…

Hysaj: Panuçi e ka pasur gabim për ne, fitojmë për veten dhe tifozët!

Kombëtarja jonë do të zbresë përsëri mbrëmjen e nesërme në fushë, teksa do të luajë në…

Lotë për Panuçin, italiani: Është folur shpesh, ky trofeu më i madh!

Kristian Panuçi u shkarkua nga drejtimi i kombëtares tonë ditën e sotme, teksa humbja e fundit…

Berisha: Nuk bëmë ndeshje të keqe, episodet na ndëshkuan!

Etrit Berisha foli pas ndeshjes ndaj Turqisë, ku u shfaq dukshëm i mërzitur për humbjen. Gardiani…

Hysaj: Gabimet ishin vendimtare, na duhet mbështetje!

Kapiteni Elseid Hysaj ishte dukshëm i zhgënjyer pas humbjes së sotme. Pas ndeshjes mbrojtësi foli për…

Ermir Lenjani i habitur: Çudi, nuk jam ftuar në kombëtare!

Kombëtarja jonë do të zhvillojë pas 12 ditësh sfidën e parë për kualifikueset e Euro 2020,…

E mira i rikthehet me respekt, Andi Lila falënderon

Andi Lila duket se e ka marrë dhuratën për vitin e ri, të cilën e ka…

VIDEO | Shqipëria e femrave, disfatë në Slloveni

Kombëtarja jonë e femrave ka luajtur një sfidë miqësore në transfertë ditën e sotme në orën…

Shqipëri-Skoci, kundërshtari zbulon listën e “sfidantëve”

Kombëtarja jonë do të zhvillojë ndeshjen e saj të fundit në Ligën e Kombeve mbrëmjen e…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online